Ühiskond

Eesti leibkondade kulutused alkoholile olid 2017. aastal Euroopa Liidu (EL) kõrgeimad, moodustades majapidamiste kogukuludest 5,2 protsenti.
Alates teisipäevast ühendati tarbijakaitseamet ja tehnilise järelevalve amet (TJA).
Eestis tegutsevae tanklate hinnavõrdlusest selgub reedese seisuga, et Baltimaade pealinnadest on kõige kallimad kütusehinnad jätkuvalt Tallinnas.
Novembris võeti uusi eluasemelaene 14 protsenti enam kui mullu, hoiused pangas kasvasid aga laenudest ja liisingutest kiiremini. Eesti Panga ökonomisti Mari Tamme sõnul suurenes ka ettevõtete laenamine, kuid peamiselt energeetikaettevõtete…
Uuest aastast on sotsiaalministeeriumi haldusalas palju muudatusi, mis toovad meie inimesteni uusi ja paremaid teenuseid. Lisaks jõustuvad uued toetused ja hüvitised, rõhk on seejuures just peredel. Toome teieni ülevaate, et…
Kantar Emori ülebaltilise finantshoiakute uuringu kohaselt peab viiendik Eesti elanikke laenamist põhimõtteliselt valeks, ehkki Eesti elanike laenukohustused on ühe elaniku kohta üle kahe korra suuremad kui Leedus ja Lätis.
Riigikogu juhatuse otsusega võeti menetlusse Alari Rammo 17. detsembril algatatud kollektiivne pöördumine „Lõpetada katuseraha jagamine Riigikogus“ ja edastati see menetlemiseks rahanduskomisjonile.
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) juhatuse liige Veiko Pärn esitas nõukogule avalduse sooviga lahkuda juhatuse liikme ametist.
Riigikogu majanduskomisjon arutas tänasel istungil eelnõu, mis võimaldab kasutusele võtta mobiilsed kiiruskaamerad.
Statistikaameti analüütiku Anu Õmbluse sõnul ei tähenda suhtelise vaesuse suurenemine ilmtingimata sissetulekute ebavõrdsuse suurenemist.
Möödunud aastal elas suhtelises vaesuses 22,6 protsenti Eesti elanikkonnast.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes