TRK 1140x140 ee gif
Ühiskond

Maxima Latvija analüüsi kohaselt oli üksi elava lastetu inimese maksukoormus Eestis mullu 15 protsenti, Leedus 22,1 protsenti, Lätis aga Eestist ligi kaks korda kõrgem ehk 28,4 protsenti.
Eesti Meediaettevõtete Liidu juhi Mart Raudsaare sõnul vähendab Eesti Posti hinnatõus ajalehtede kättesaadavust maapiirkondades.
Teise pensionisamba õõnestamise võrdlemine vandalismiga võib tunduda drastiline, kuid sarnasust on. Vandaal, kes pingi või poe akna lõhub, ilmselt ei mõtle, et vandalismikahjud ja politseinike ületunnid makstakse kinni maksudega, mida…
Majandusekspertide hinnangul on praegu raske ennustada pensionireformiga teisest sambast loobujate hulka ja selle tegelikku mõju kogu süsteemile, seejuures leidsid nad, et inimeste madala finantskirjaoskuse tõttu on reaalne oht säästude äratarbimiseks.
Danske panga Eesti filiaali ekstöötaja Mihhail Murnikovi sõnul pidid kliendihaldurid tegema mitteresidentidega nii palju tehinguid kui võimalik, kuna see oli pangale ülimalt kasumlik, kirjutab Bloomberg.
Ühendkuningriigi lahkumine Euroopa Liidust võib vähendada Läti sisemajanduse koguprodukti (SKP) 0,8-1,7 protsendipunkti, ütles Läti keskpanga president.
Iga eestlane tekitab ühes aastas keskmiselt 390 kilo olmejäätmeid. Kiiduväärt on, et paljude teiste Euroopa riikide elanikega võrreldes oleme küll suhteliselt kasinad prügitekitajad, ent olmejäätmete tekkivad kogused suurenevad Eestis siiski…
Peaminister Jüri Ratas ütles, et järgmise aasta riigieelarves on planeeritud pensionitõus läbi indekseerimise kaheksa protsenti, erakorralise pensionitõusu üle aga arutelud veel kestavad, kirjutas ERR-i portaal kolmapäeval.
Eesti Haiglate Liit soovib uue vedelkütuse seaduse täiendamist biolisandiga kütuse kasutamise erandiga haiglatele, et tagada elutähtsa teenuse katkematut osutamist.
USA tehnoloogiahiid Apple kritiseeris teisipäeval Euroopa Üldkohtus Euroopa Komisjoni, mis käskis firmal maksta Iirimaale tagasi 13 miljardi euro jagu tasumata makse.
Kui ostetud nutitelefon ei tööta nagu peaks või uued jooksutossud lähevad katki, tuleb tarbijal pöörduda kaupleja poole. Enamasti tarbija kaebus rahuldatakse, ent mitte alati. Eestist ostetud asja puhul pöördub tarbija…

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes