TRK 1140x140 ee gif
Ühiskond

Peaminister Jüri Ratas ütles, et järgmise aasta riigieelarves on planeeritud pensionitõus läbi indekseerimise kaheksa protsenti, erakorralise pensionitõusu üle aga arutelud veel kestavad, kirjutas ERR-i portaal kolmapäeval.
Eesti Haiglate Liit soovib uue vedelkütuse seaduse täiendamist biolisandiga kütuse kasutamise erandiga haiglatele, et tagada elutähtsa teenuse katkematut osutamist.
USA tehnoloogiahiid Apple kritiseeris teisipäeval Euroopa Üldkohtus Euroopa Komisjoni, mis käskis firmal maksta Iirimaale tagasi 13 miljardi euro jagu tasumata makse.
Kui ostetud nutitelefon ei tööta nagu peaks või uued jooksutossud lähevad katki, tuleb tarbijal pöörduda kaupleja poole. Enamasti tarbija kaebus rahuldatakse, ent mitte alati. Eestist ostetud asja puhul pöördub tarbija…
Oleme harjunud mõtlema pealinnast kui tõmbekeskusest. Vaadates Tallinnas elavate inimeste liikumist aga teise mätta otsast, on see ühtlasi suurima väljarändajate arvuga Eesti omavalitsusüksus.
Esmaspäeva hommikul on Swedbanki internetipanga töö häiritud. 
Prantsusmaa hoiatas neljapäeval, et blokeerib Facebooki digivaluuta Libra kasutuselevõtu Euroopas, sest see ohustab valitsuste "rahalist suveräänsust".
Smart-ID kasutamine on häiritud.
Eesti Meediaettevõtete Liidu hinnangul toob Eesti Posti poolt kavandatav perioodika kojukande hinnatõus kaasa perioodika hinnatõusu ning sellest tulenevalt omakorda ka tellimustest loobumise ja perioodika kandemahu vähenemise.
Täna saadeti rahapetmiseks mitmete Eesti asutuste ja ettevõtete juhtide nimelt petukirju. Libaarvetega varustatud kirju saadeti nii eraettevõttetele kui ka riigiasutustele.
Täna tajuvad töötajad enda väärtust rohkem kui varem ja sellega peavad arvestama ja sammu pidama ka tööandjad.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes