Korteriuhistu 930x140 ee gif

 

Ühiskond

SEB pensioniuuringu kohaselt kujutab endale muretut tulevikku pensionärina ette vaid 8 protsenti vastanutest, kes on suutnud teha äraelamiseks piisavalt palju investeeringuid ning ostnud kinnisvara.
Statistikaameti esialgsete andmete alusel oli 1. jaanuaril Eesti rahvaarv 1 328 360 ehk 3540 inimese võrra suurem kui aasta tagasi, kusjuures rahvaarvu suurendab juba viiendat aastat sisseränne.
Opositsiooni sajad muudatusettepanekud pensionireformile kustutatakse koalitsiooni otsusel riigikogus usaldushääletusega valitsusele, kirjutab Postimees.
Alates 1. veebruarist muutuvad nii autokoolide poolt pakutav õpe kui ka riiklike teooria- ja sõidueksamite vastuvõtmine. Uus süsteem arvestab rohkem igapäevases liikluses toimuvat ning annab eksamineeritavale tulevikus võimaluse enda õppeprotsessi…
Rahandusministeerium saatis Eesti Tööandjate Keskliidule arvamuse avaldamiseks maksukorralduse seaduse muutmise eelnõu väljatöötamise kavatsuse, mille kohaselt kehtestataks ehitusobjektidel alltöövõtjate ja töötamise reaalajas registreerimise kohustus. Maksu- ja Tolliameti analüüsidest ja erialaliidu infost…
Omniva hoiatab Eesti Posti või Omniva nime alt reklaamitava järjekordse liba- ja õngitsuskampaania eest. Kampaanias lubatakse erinevaid auhindu, kutsutakse klienti teenusele tagasisidet andma või teavitatakse tasulise paki saabumisest.
Reisijate õigusi käsitleva Eurobaromeetri uuringu kohaselt on Euroopa Liidu (EL) kodanikest keskmiselt 43 protsenti teadlikud reisijate õigustest, eestlastest teavad reisijate õiguste kehtimisest aga ligi 61 protsenti. Küsitluses osalesid Euroopa Liidu…
Eesti Omanike Keskliidu hinnangul elavdavad justiitsministeeriumi väljatöötatud võlaõigusseaduse üürisätete muudatused üüriturgu, kuid eelnõu ei tegele puuküürnike probleemi lahendamisega.
Valitsus arutas eile rahandus- ja sotsiaalministeeriumi koostöös valminud analüüsi, millega kaardistati võimaliku maksumuudatuste mõju osaajaga töökohtade loomisele ja maksulaekumisele.
Euroopa Liidus liikumine on reisijate jaoks tehtud võimalikult lihtsaks. Õnnetuste ja ootamatute terviseprobleemide eest ei ole aga keegi kaitstud. Euroopa ravikindlustuskaart on abimees, mis aitab õnnetuse korral vähendada kulutusi arstiabile.
LHV kinnitas kohtumisel Eesti Proviisorite Kojaga valmisolekut muuta uute apteekide rajamist ja ketiapteekide väljaostmise rahastamist proviisoritele kättesaadavamaks.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes