gif Company 930x140 ee

 

Ühiskond

Lähenevad jõulud toovad nii rõõmu kui ka muret. Mida ikkagi seekord lähedastele kinkida? Kas mu planeeritud eelarve on piisav või lööb mõni ootamatu kulu selle siiski liiga suureks? Kuidas kõigi…
Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsiooni (EVEA) hinnangul kohtleb riik listeeriabakteriskandaalis toidusektori ettevõtjaid ebavõrdselt.
Valitsus otsustas peatada juba viis aastat tagasi kokku lepitud ja pikalt ette valmistatud apteekide reformi, mis kohustas hulgimüüjaid müüma apteegid proviisoritele, kirjutab Postimees.
Neljapäeval valitsuse ette jõudva eelnõu kohaselt on isikustatud sotsiaalmaksu pensionikindlustuse osa arvestuslikuks keskmiseks suuruseks 3310,16 eurot ja seda rakendatakse vanaduspensioni kindlustusosaku suuruse arvutamiseks järgmise aasta algusest kuni 2021. aasta 31.…
Riigikontrolli audit näitas, et Rail Balticu raudteeprojekti puhul on tekkinud tegevuste elluviimisel hilinemisi ja osade tegevuste maksumuse prognoosid on suurenenud, mistõttu pole projekti tähtaegne valmimine ilmselt realistlik.
Tallinna linnavalitsus esitas linnavolikogule määruse eelnõu, mille kohaselt tõusevad uuest aastast Tallinna ühistranspordi piletihinnad mittetallinlastele.
"Mustal reedel“ muutub internetikaubandus tavapärasest aktiivsemaks. Lisaks netipoe usaldusväärsuse kontrollimisele, tasub tarbijail riskide maandamiseks läbi mõelda ka makseviis. Turvalise makseviisi valimine aitab hilisemate probleemide korral nii toimunud makset tõendada kui…
SEB Eesti filiaali kinnitusel ei ole panka süstemaatiliselt kasutatud rahapesuks.
Veterinaar- ja toiduamet (VTA) peatab esmaspäevast ettekirjutusega M.V.Wooli tegevuse Harkus ja Vihterpalus asuvates tootmisüksustes.
Peaminister Jüri Ratas märkis esmaspäeval, et tegi koalitsioonipartnerite juhtidega konsensuslikult ettepaneku vabastada ametist maaeluminister Mart Järvik. 
Novembris 2019 ilmus värske kohtupraktikaga täiendatud mahukas (500 lk) käibemaksu raamat koos ajakohastatud juhendmaterjaliga, mida kirjutas Ernst & Young Baltic maksuekspert Tõnis Elling.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes