Korteriuhistu 930x140 ee gif

 

Ühiskond

Tallink Grupi juhatuse esimehe Paavo Nõgene sõnul on Soome liinidel hakanud reisijad pärast alkoholiaktsiisi langetamist taas olulisel määral laevast tooteid kaasa ostma.
Edaspidi saab makse, makseid, riigilõive ja muid summasid riigile tasuda rahandusministeeriumi ning maksu- ja tolliameti kontodele LHV Pangas.
Ühestki juhist ei saa suurepärast juhti seni, kuni tal puudub enesejuhtimise oskus.
Eesti Side- ja Teenindustöötajate Ametiühingute Liidu ning Eesti Transpordi ja Teetöötajate Ametiühingu hinnangul ei tohiks riik miinimumpalga lähedast tasu maksvalt riiklikult logistikafirmalt Omniva dividendi võtta, sest seda tehakse töötajate tasude…
Klienditeeninduse töös, olenemata valdkonnast, saab üldjuhul head muljet jäta vaid korra. Selleks, et töötaja oleks õnnelik ja rahulolev ning suudaks kliendile pakkuda vau-efekti, peab ka tagatuba olema korras – teisisõnu…
Eesti Energia juhi Hando Sutteri sõnul on süsihappegaasi (CO2) kvoodi hinna väljavaadet keeruline ennustada, kuna turg on poliitiliselt mõjutatud.
LHV hoiatab, et panga kliendid on reedel saanud SMS-e, mis teavitavad LHV nimel uue makse laekumisest või paluvad uuendada oma kontot ning meelitavad sõnumisaajaid liikuma kaasasolevale veebilingile.
Prantsusmaa viib tehnoloogiahiidudele digimaksu kehtestamise plaani ellu, ütles rahandusminister Bruno Le Maire reedel pärast seda, kui USA president Donald Trump oli ähvardanud Pariisi vastumeetmetega.
Juhtivate tööstusriikide ühendus G7 on mures Facebooki plaanitava krüptovaluuta libra pärast ja seitse riiki on ühel meelel vajaduses kiiresti tegutseda, ütles ametnik kolmapäeval. 
Riigihalduse minister Jaak Aab andis tänasel valitsuse istungil ülevaate Eesti regionaalarengu strateegiast ja sellega seotud Ida-Virumaa ning Kagu-Eesti tegevuskavade elluviimisest.
Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi (MKM) hinnangul oleks parim lahendus isejuhtivate autode katsetamiseks kasutada teisaldatavaid registreerimismärke, mida praegu väljastatakse sõiduki müügieelseks proovisõiduks.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes