TRK 1140x140 ee gif
Ühiskond

Kõrgel Austria mägedes asub keskaegne Hochosterwitzi kindlus. Imposantne mäetipus trooniv hiiglaslik loss on tuntud ka ühe huvitava fakti poolest: see on üks väheseid kindluseid kogu maailmas, mida pole kunagi suudetud…
5. juunist saab ID-kaardi tarkvaras DigiDoc4 allkirjastada dokumente mobiil-ID-ga vaid siis, kui kasutaja on DigiDoc4 tarkvara ära uuendanud.
Kui palju erinevad tänased sünnitajad oma emade ja vanaemade põlvkonnast?
Kevad on korteriühistutele oluline aeg just üldkoosolekute korraldamiseks ja läbiviimiseks. Paljudel ühistutel on juba koosolekud toimunud, aga kindlasti on ka neid, kus üldkoosolek alles ees seisab. Eesti Korteriühistute Liidu (EKÜL)…
Eesti Panga presidendi Ardo Hanssoni sõnul kätkeb teise pensionisamba vabatahtlikuks muutmine endas mitmeid olulisi riske, muu hulgas võib kaasneda majanduse ülekuumenemine ja kinnisvarahindade liiga kiire tõus.
Sooduspensionid on kaasaegses ühiskonnas sama aegunud meede kui hea töö eest sanatooriumi tuusikute jagamine või naisterahvastele sobimatute tööde loetelu seadusesse kirjapanek.
Liiklusmärgid ja valgusfoorid hoiavad igapäevaselt meie elu ja tervist. Nende järgimine on muutunud kasulikuks harjumuseks, millele me igapäevaselt ei mõtle. Sarnaseid harjumusi tasub luua ka igapäevases töökeskkonnas. 
Ükski pank, millelt Geeniuse töötajad oma isikliku pensioni samba kohta infot küsisid, ei osanud vastata, kui palju nad varade haldamise eest teenustasusid on võtnud.
Kui palju me hoolime peale inimeste ka teistest liikidest, neist kellega igapäevaselt elukeskkonda jagame? Just liikide, eriti ohustatud liikide kaitse on selleaastase ülemaailmse Maa päeva* teema.
Varasemalt Eesti dokumente tootnud ettevõtte tegevuse lõpetamise tõttu võib katkeda kolmeaastase kehtivusajaga digi-ID kaugteel pikendamise teenus. Politsei soovitab kolmeaastase kehtivusega digi-ID omanikel pikendada see enne 30. aprilli.
Kuuldes sõnast „tuberkuloos“ tuleb kindlasti igaühele silme ette pilt raskesti köhivast inimesest, kes võib olla nakkusohtlik. Kuna tegemist on õhu kaudu leviva nakkushaigusega, siis igaüks, kes meie juuresolekul räägib, aevastab…

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes