Ühiskond

Eesti Panga presidendi Ardo Hanssoni sõnul kätkeb teise pensionisamba vabatahtlikuks muutmine endas mitmeid olulisi riske, muu hulgas võib kaasneda majanduse ülekuumenemine ja kinnisvarahindade liiga kiire tõus.
Sooduspensionid on kaasaegses ühiskonnas sama aegunud meede kui hea töö eest sanatooriumi tuusikute jagamine või naisterahvastele sobimatute tööde loetelu seadusesse kirjapanek.
Liiklusmärgid ja valgusfoorid hoiavad igapäevaselt meie elu ja tervist. Nende järgimine on muutunud kasulikuks harjumuseks, millele me igapäevaselt ei mõtle. Sarnaseid harjumusi tasub luua ka igapäevases töökeskkonnas. 
Ükski pank, millelt Geeniuse töötajad oma isikliku pensioni samba kohta infot küsisid, ei osanud vastata, kui palju nad varade haldamise eest teenustasusid on võtnud.
Kui palju me hoolime peale inimeste ka teistest liikidest, neist kellega igapäevaselt elukeskkonda jagame? Just liikide, eriti ohustatud liikide kaitse on selleaastase ülemaailmse Maa päeva* teema.
Varasemalt Eesti dokumente tootnud ettevõtte tegevuse lõpetamise tõttu võib katkeda kolmeaastase kehtivusajaga digi-ID kaugteel pikendamise teenus. Politsei soovitab kolmeaastase kehtivusega digi-ID omanikel pikendada see enne 30. aprilli.
Kuuldes sõnast „tuberkuloos“ tuleb kindlasti igaühele silme ette pilt raskesti köhivast inimesest, kes võib olla nakkusohtlik. Kuna tegemist on õhu kaudu leviva nakkushaigusega, siis igaüks, kes meie juuresolekul räägib, aevastab…
Insult on järsku algav osaline ajutegevuse häire, mille põhjuseks on kahjustatud ajuosa verevoolu vähenemine või lakkamine. Ilma hapniku ja toitaineteta võivad närvirakud mõne minuti jooksul hukkuda või tugevasti kahjustuda. Insult…
Eesti ja Portugal sõlmivad teisipäeval vastastikuse mõistmise memorandumi, millega lepitakse kokku e-retseptide vahetamise alustamises ja e-tervise alase koostöö tugevdamises riikide vahel.
Trükisooja koalitsioonilepet ilma meeldib-ei meeldi skaalata lugedes võib sealt Eestile leida nii kasulikku kui ka kahjulikku. Leppes sisalduvatest ohtudest on palju räägitud ja neist ei saa ka mina mööda, ometi…
Välismaalt kasutatud auto ostmine on tarbijate seas küllalt levinud ning tavaliselt on selle tippaeg kevadel. Kuivõrd sõiduki ostmine on võimalik ka interneti teel, võib hea tehingu asemel juhtuda, et auto…

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes