Majandustarkvara

Väike ettevõtete raamatupidajate töö lihtsamaks, loogilisemaks ja mugavamaks! Proovige ise täiemahuline demoversioon.

Lähemalt

Universaalne programm raamatupidamis- ja maksuarvestuse automatiseerimise massiliseks kasutamiseks.

Lähemalt

Suno365 lahenduse on turu parima juhtimisaruandlusega majandustarkvara, pakkudes võimalikult automatiseeritud raamatupidamist. Suno365 sobib hästi kohalikele keskmise suurusega ning väikeettevõtetele, mille omanikud näevad kasvupotentsiaali. Lahendus on üles ehitatud kliendi mugavust silmas pidades – põhipaketis sisalduvad juba ka kõik lisad ja mugavusteenused.

Lähemalt

e-arveldaja on veebis asuv raamatupidamistarkvara, mis aitab ettevõtjal raamatupidamise korraldamisega mugavalt hakkama saada.

Lähemalt

ERPLY Books on lihtsasti kasutatav kuid samal ajal võimas ja paindlik pilvepõhine raamatupidamistarkvara, mis katab kõik raamatupidamisega seotud toimingud ja palju enamat.

Lähemalt

Standard Books on pilvepõhine äritarkvara lahendus, mis ei ole lihtsalt raamatupidamisprogramm. Standard Booksis on ligi 30 moodulit, mis toetavad kogu ettevõtete igapäevast äritegevust. Sealhulgas raamatupidamine, müügihaldus, hooldusteenindus, logistika, kinnisvarahaldus, kliendihaldus, tootmine ja mitmed teised vahendid ärianalüüsiks ning ettevõtte juhtimiseks.

Lähemalt

Loobu kümnete tabelite ja nimekirjadega askeldamisest - tee oma ettevõtte kogu personali- ja palgaarvestus ning töö- ja puhkusegraafikud ühtses pilvetarkvaras!

Vabaned korduvatest sisestustest ja väldid vigu.

Säästad kümneid, isegi sadu töötunde igas kuus!

Hoiad andmed kõrge turvalisusega pilvekeskkonnas.

Lähemalt

1S:Ettevõte on süsteem, mis on ette nähtud erinevais tegevussuundades ja omandivormides tegutsevate ettevõtete töö automatiseerimiseks.

1S:Raamatupidamine

1S:Kaubanduse juhtimine

Inv24 on arve koostamise tarkvara, mis säästab aega ja võimaldab teil tööd teha igalt poolt, see teeb raamatupidamise lihtsaks.

Lähemalt

Merit Palk on ainuke palgaprogramm Eestis, kus maksuarvestus on alati 100% korrektne. Aktiva kõige tähtsam omadus on kasutamise lihtsus.

Merit Aktiva

Merit Palk

NOOM on terviklik ja kodumaine majandustarkvara, mis sobib igas suuruses ettevõttele ressursside juhtimiseks, planeerimiseks ning analüüsimiseks. Moodulitest koosnev ülesehitus tagab tarkvara paindlikkuse, laia standardfunktsionaalsuse ja erilahenduste suure võimekuse.

Lähemalt

SimplBooks on täielikult veebipõhine ja kaasaegne raamatupidamistarkvara. Tasuta uuendused, kasutajatugi, videod, mitmekeelsus (EST, RUS, ENG, FIN) jpm. Meid kasutab juba üle 15 000 aktiivse kasutaja.

Lähemalt

SmartAccounts on online majandustarkvara, kus kõik Sinu raamatupidamiseks vajalik on mugavalt koos. Proovi kohe tasuta!

Lähemalt

TAAVI Majandustarkvara on Eesti turul olnud juba üle 20 aasta, mille jooksul on kasutajate arv kasvanud üle 1500. Tarkvara on mõeldud igasuguses suuruses ettevõtetele.

TAAVI Tarkvara lähemalt

TAAVI Palk lähemalt

Juba 25 aastat Eesti turul tegutsenud Unifiedpost (varem Fitek) pakub e-arve ja makseteenuseid nii väikestele kui suurtele ettevõtetele kui ka avalikule sektorile. Meie südameasjaks on muuta oma klientide arveldus- ja haldustegevused kiiremaks, mugavamaks ja lihtsamaks.

Banqup (endine arved.ee) on väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete arvete saatmise ja haldamise lahendus. Lähemalt

Fitekin võimaldab ostuarvete kinnitamist, kulude jaotamist ja nende protsesside automatiseerimist. Lähemalt

Müügiarvete lahendus võimaldab ettevõtetel mugavalt ja kiiresti automatiseerida kogu arvete saatmise protsessi. Lähemalt

Makseteenus võimaldab lisada arvele maksenupu ja märgatavalt kiirendada arvete tasumist. Lähemalt

EDI teeb efektiivsemaks, mugavamaks ja kiiremaks kaubadokumentide vahetamise ettevõtete vahel. Lähemalt

Directo on Eestis loodud veebipõhine äritarkvara terviklahendus, milles on ühendatud kõik võimalused edukaks äritegevuseks. Directo sobib nii alustavale väike- kui juba staažikale suurettevõttele.

Lähemalt