Majandustarkvara

Väike ettevõtete raamatupidajate töö lihtsamaks, loogilisemaks ja mugavamaks! Proovige ise täiemahuline demoversioon.

Lähemalt

MRPeasy on lihtsasti kasutatav ERP/MRP tarkvara väiketootjatele ja hulgikauplejatele (10-200 töötajat).

Müük, ostud, ladu, tootmine, raamatupidamine – kõik ühes kohas.

Lähemalt

Universaalne programm raamatupidamis- ja maksuarvestuse automatiseerimise massiliseks kasutamiseks.

Lähemalt

Suno365 on mugav teenus, mis on kiirelt kasutusele võetav, alati ajakohane ning kergelt ühenduv ka kolmandate osapoolte lahendusega. Hea valik nii tänasesse päeva, kui tulevikku.

Lähemalt

e-arveldaja on veebis asuv raamatupidamistarkvara, mis aitab ettevõtjal raamatupidamise korraldamisega mugavalt hakkama saada.

Lähemalt

ERPLY Books on lihtsasti kasutatav kuid samal ajal võimas ja paindlik pilvepõhine raamatupidamistarkvara, mis katab kõik raamatupidamisega seotud toimingud ja palju enamat.

Lähemalt

Excellent pakub spetsiaalselt Eesti turu jaoks kohandatud Books 8 ja Standard ERP pilvepõhiseid äritarkvara lahendusi, mis pärinevad HansaWorldi tooteperekonnast ja pakuvad sobiva lahenduse nii raamatupidamiseks kui ka müügi- ja laohalduseks.

Lähemalt

Persona on Eesti parim palga- ja personalitarkvara nii väike- kui suurfirmadele. Personat saab kasutada kuutasupõhiselt otse veebibrauseris.

Lähemalt

1S:Ettevõte on süsteem, mis on ette nähtud erinevais tegevussuundades ja omandivormides tegutsevate ettevõtete töö automatiseerimiseks.

1S:Raamatupidamine

1S:Kaubanduse juhtimine

Inv24 on arve koostamise tarkvara, mis säästab aega ja võimaldab teil tööd teha igalt poolt, see teeb raamatupidamise lihtsaks.

Lähemalt

Merit Palk on ainuke palgaprogramm Eestis, kus maksuarvestus on alati 100% korrektne. Aktiva kõige tähtsam omadus on kasutamise lihtsus.

Merit Aktiva

Merit Palk

NOOM on terviklik ja kodumaine majandustarkvara, mis sobib igas suuruses ettevõttele ressursside juhtimiseks, planeerimiseks ning analüüsimiseks. Moodulitest koosnev ülesehitus tagab tarkvara paindlikkuse, laia standardfunktsionaalsuse ja erilahenduste suure võimekuse.

Lähemalt

SimplBooks on täielikult veebipõhine ja kaasaegne raamatupidamistarkvara. Tasuta uuendused, kasutajatugi, videod, mitmekeelsus (EST, RUS, ENG, FIN) jpm. Meid kasutab juba üle 10 000 aktiivse kasutaja.

Lähemalt

SmartAccounts on online majandustarkvara, kus kõik Sinu raamatupidamiseks vajalik on mugavalt koos. Proovi kohe tasuta!

Lähemalt

TAAVI Majandustarkvara on Eesti turul olnud juba üle 20 aasta, mille jooksul on kasutajate arv kasvanud üle 1500. Tarkvara on mõeldud igasuguses suuruses ettevõtetele.

TAAVI Tarkvara lähemalt

TAAVI Palk lähemalt

 

Tarkvara uudised