1S:Ettevõte 8

Programm "1S:Ettevõte" kujutab endast rakenduslike lahenduste süsteemi, mis on loodud ühtsete printsiipide järgi ning ühtsel tehnoloogilisel platvormil ning ette nähtud erinevais tegevussuundades ja omandivormides tegutsevate ettevõtete töö automatiseerimiseks.

1S:Ettevõte - programmisüsteem (platvorm), mis võimaldab lahendada erinevaid raamatupidamisega, jooksevarvestusega ja arvestusfunktsioonidega seotud ülesandeid. Võimalik kohandada iga konkreetse ettevõtte arvestuse eripäraga. Sisaldab arenenud visuaalse projekteerimise vahendeid: objektne keel, häälestatav liides, administreerimis-, konfigureerimis- ja konstrueerimisfunktsioon, lisaks veel rakenduste kaasaegseid integratsioonistandardeid toetavad vahendeid.

http://www.1s.ee/1s/1s8_about_est.shtml

1S:Raamatupidamine 8

Tarkvara „Raamatupidamine“ (väljatöötaja Ibeks) võimaldab korraldada mitme organisatsiooni raamatupidamist (eesti ja vene keeles), palgaarvestust, tarnijate ja ostjatega tasaarvelduste seisu, ettevõtte tegevuse analüütilist aruandlust. Raamatupidamiseks pakutakse mitut kontoplaani varianti.

http://www.1s.ee/1s/hinnad.shtml

1S:Konsolideerimine 8

Tarkvara „1S:Konsolideerimine 8“ on mõeldud ettevõtete gruppide ja filiaalide aruandluse koostamiseks ja võimaldab aruannete laiaulatuslikku analüüsi nii ettevõtte siseste kui ka väliste kasutajate huvides.

http://www.1s.ee/1s/1s8_consolidat.shtml