Makseteenus

Unifiedpost pakub massarvete saatjatele makseteenust, kus saadetud arvetele lisatakse maksenupp ja klient tasub arve klikates maksenupule, mis suunab ta eeltäidetud maksekorraldusega otse arvet tasuma. Väga lihtne ja mugav kliendile – ei mingit viitenumbrite, selgituste, summade sisestamist – ja väga kasulik ettevõttele, sest see võimalus kiirendab oluliselt maksete laekumist, vähendab võlgnevusi ja võlahalduskoormust.

Makseteenust saab kasutada nii e-postiga saadetavate arvete kaaskirjas kui ka saadetavas dokumendis endas, samuti trükitud arvetel QR-koodiga.

Arve saatja saab jälgida arve elutsüklit. Kas arve on avatud, tasutud, kas maksetähtpäev on saabumas või hoopiski möödunud. Iga arve jaoks genereeritakse unikaalne makselink, mida saab kasutada erinevates keskkondades ja lisada meeldetuletustele. Näiteks iseteenindusportaalis, meeldetuletuseks saadetud SMSis või e-kirjas jne.

Teenus on eriti kasulik ettevõtetele, kes saadavad kuus vähemalt 100 arvet.

Uuri lähemalt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.