Excellent

standard books logo

Standard Books

Standard Books on Excellent Business Solutions Eesti AS poolt spetsiaalselt Eesti turu jaoks kohandatud pilvepõhine äritarkvara lahendus, mis ei ole lihtsalt raamatupidamisprogramm. Standard Booksis on ligi 30 moodulit, mis toetavad kogu ettevõtete igapäevast äritegevust. Sealhulgas raamatupidamine, müügihaldus, hooldusteenindus, logistika, kinnisvarahaldus, kliendihaldus, tootmine ja mitmed teised vahendid ärianalüüsiks ning ettevõtte juhtimiseks.

Programmi tähtsamad omadused:

  • Kasutajaliides - kliendi arvutisse installeeritakse mugav kasutajaliides. Seetõttu on tarkvaras tehtavad toimingud oluliselt kiiremad ning andmed on hoitud paremini. Mitme akna süsteem annab kasutajale tunduvalt paremad võimalused tarkvara erinevates akendes tööd teha. Sel viisil veebibrauseris tegutseda ei saa. Erinevad klahvikombinatsioonid, aruannetelt alamdokumentideni avatav funktsionaalsus (drilldown) ja mitme akna süsteem – eelised, mida brauserid ei võimalda, kõik see teeb Standard Booksi kasutamise mugavaks.
  • Integreeritus - integreeritud lahendus võimaldab kõik ettevõttele olulised äriprotsessid teostada ühes süsteemis. Kuna süsteemi kõik osad on omavahel seotud (kuni 30 erinevat moodulit), kaob seeläbi vajadus dubleerivaks andmete sisestamiseks. Ühes programmis saavad tööd teha erinevad osakonnad, kasutades just seda moodulit, mis tema osakonna jaoks vajalik on. Olgu selleks müük, finants, ladu, hooldusteenindus ning raamatupidajal on toimuvast ülevaade.
  • Liidestuseks avatud – liidestused toimuvad läbi API ning sobib ettevõtetele, kellel on kasutusel näiteks veebipood või mitu erinevat tarkvara, mille vahel automaatselt vahetada informatsiooni.
  • Põhipakett- sisaldab üle 20 mooduli ning võimalus lisada kuni 200 ettevõtet. Hinna sees on ka versiooniuuendused, kasutajatugi, pilveteenus ning erinevad liidestused (Omniva, Fitek, Envoice, Telema, Swedbank, Scoro, Smaily, Costpocket)
  • Erilahendused - tarkvara on võimalik kohandada vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele. Näiteks luua uusi aruandeid, funktsioone, muuta ekraanipilte ja aknaid – vastavalt ettevõtte spetsiifilistele soovidele ja vajadustele. Seega programm on kohandatav vastavalt ettevõtte arengule ja vajadustele.

Standard Booksi puhul kasutajate seas tõstetakse esile eelkõige selle loogilist ülesehitust ja paindlikkust, andmete turvalist käsitlemist, varukoopiate lahendust, tarkvara funktsionaalsust ning mitmekülgset tugisüsteemi. Standard Booksi kasutamine muudab ettevõtte äritegevuse juhtimise lihtsaks, paindlikuks ja arusaadavaks kõigile osapooltele. Nii juhtidele kui raamatupidamise ja finantsjuhtimise valdkonnas tegutsejatele.


Standard ERP

Standard ERP on integreeritud pilve põhiselt töötav äritarkvara keskmistele ja suurtele ettevõtetele.

Standard ERP ühendab endas traditsioonilise ettevõtte ressursiplaneerimise (ERP) ja kliendihalduse (CRM) kõrval laialdasel hulgal erilahendusi lähtuvalt ettevõtte spetsiifikast ning vajadustest.

Standard ERP majandustarkvara integreeritus tähendab, et kogu ettevõtte majandustegevusega seotud info (finants, kliendihaldus, ladu, tootmine, projektiarvestus, veebipood, hooldusteenindus, palgaarvestus jpm) talletatakse ühes andmebaasis. Süsteemi on võimalik haarata kuni 45 erinevat moodulit, mis on omavahel seotud ja seeläbi puudub vajadus andmeid dubleerida ning teostada keerukaid ja kulukaid liidestamisi. 

Ettevõtte ja vajaduste kasvades võimaldab Standard ERP paindliku majandusinfosüsteemina täiendavalt juurde lisada kasutajaid, ettevõtteid, keeli ja muid erinevaid mooduleid.

Standard ERP’i programmeerimiskeel HAL võimaldab igal ajal kohandada tarkvaralahendust vastavalt kliendi erisoovidele ja luua täiesti uusi funktsioone. Vajalikud muudatused tehakse otse rakenduses, mitte ei üritata erinevaid rakendusi omavahel tööriistakomplekti abil liidestada. Taoline lähenemine tagab andmete täpsuse ja tõhustab tarkvara erinevate osade vahelist infovahetust.

Kaasaegse lahendusena on Standard ERPi kasutatav täisfunktsionaalse aplikatsioonina lisaks ka erinevatel nutiseadmetel (tahvelarvutid ja telefonid).

Rohkem infot: www.excellent.ee