Banqup

Unifiedposti uus arvelduskeskkond Banqup on arved.ee järeltulija, kus lisaks arved.ee võimalustele on ka palju uusi funktsioone. Banqup vähendab oluliselt sinu ettevõtte paberimajandust ja automatiseerib tegevusi, mida seni olete käsitsi teinud. Meie turvaline platvorm võimaldab ühes ja samas keskkonnas arveid luua, saata, vastu võtta ja ka arhiveerida just nii pikaks ajaks kui vajalik. Nutikas digiteerimise funktsioon päästab aeganõudvast arvete ja ostutšekkide sisestamisest. Banqup on sinu teenistuses nii arvutis kui nutitelefonis.

Banqup on mõeldud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, füüsilistest isikust ettevõtjatele ning vabakutselistele. Kas teadsid, et isegi väiksemad ettevõtted, kes ei kasuta digitaalset lahendust, kulutavad finantshaldusele keskmiselt 13 tundi ja 20 minutit kuus. Banqupiga saaksid seda aega investeerida mujale.

Teenust on väga lihtne kasutusele võtta. Registreeru lihtsalt kodulehel www.banqup.ee ja sinu konto on hetkega olemas nii arvutis, nutitelefonis kui tahvelarvutis. Ja saadki alustada nii müügiarvete loomise, kviitungite digiteerimise, dokumentide arhiveerimise kui ka kõige muuga. Nii lihtne ongi! Esimeseks kuuks soovitame valida tasuta proovipaketi, millega on kõik Banqupi võimalused terve kuu tasuta.

Uuri lähemalt: www.banqup.ee