EDI

EDI on rahvusvaheliselt tunnustatud lahendus, mis ühendab omavahel ettevõtete erinevad majandustarkvarad ja teeb kaubadokumentide vahetamise ettevõtete vahel efektiivsemaks, mugavamaks ja kiiremaks. Elektrooniline andmevahetuslahendus on soovitatav suurtele ettevõtetele, kes tegelevad suure hulga tellimustega või haldavad kaubavarusid: näiteks hulgi- ja jaemüük, logistika ja transport, tootmisettevõtted.

Valides Unifiedposti oma EDI operaatoriks, saate ühendada enda majandustarkvaraga kõik olulised partnerid. Vajadusel saame digiteerida ka kõige keerulisemate partnerite dokumendid, tagades sellega teie ettevõttele võimalikult suure efektiivsuse. Lisaks saab omavahel ühendada EDI ja Fitekin arvehalduse. See annab mitmekordse kasu ettevõttele: vähem tööd ostuosakonnale, laohoidjale ja raamatupidajale, täpsemad tarned klientidele, lihtsam transpordi ja laokorraldus. Ja mida suuremad on mahud, seda suurem on võit eri etappides.

Lisaks kombineerime EDI teiste Unifiedposti teenustega, nagu digitaliseerimine, maksed ja finantseerimine. Lisaks pakub EDI sidumist teiste võrkudega, nagu PEPPOL, kohalikud e-arvete süsteemid ja valitsusasutused.

Uuri lähemalt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.