NOOMi majandustarkvara

Majandustarkvara on terviklikum tööriist kõikide ettevõtte äriprotsesside haldamiseks ühes keskkonnas.

Sageli kasutavad ettevõtted oma igapäevatöös mitut eri tarkvara ja programmi – enamasti on eraldi programmides raamatupidamine, personali- ja laohaldus, lisaks müügitööd toetavad lahendused.

Kui ettevõte on aga kasvanud aja jooksul keskmisest suuremaks, siis võetakse kasutusele terviklikum majandustarkvara (ERP), mis katab lisaks finantsarvestusele ka ettevõtte teised äriprotsessid.

Tänu majandustarkvara ülesehitusele ja omavahel seotud moodulitele jõuavad vajalikud andmed automaatselt kõikide seotud osalisteni ühes keskkonnas, millega suureneb ettevõtte efektiivsus ning vähenevad tarkvara halduskulud.

Raamatupidamisprogramm vs. majandustarkvara

Alustuseks on vaja aru saada raamatupidamisprogrammi ja ERP-süsteemi erinevustest. Parim viis selleks on vaadata funktsionaalsuste valikut ja nende potentsiaalset mõju ettevõttele.

Raamatupidamistarkvara, nagu selle nimigi ütleb, keskendub ettevõtte raamatupidamisele. See hõlmab ettevõtte finantsprotsesse nagu palgaarvestus, arved, finantsaruandlus, võlgnevused, saldod ja muu. Piltlikult võib öelda, et raamatupidamistarkvara on mõeldud kasutamiseks vaid ühes väga konkreetses valdkonnas.

Majandustarkvara on aga laiem ressursside planeerimise süsteem, mis lisaks finantsarvestusele hõlmab palju teisi funktsionaalsusi, nagu näiteks tootmisprotsesside haldamine, materjalide planeerimine, e-poe liidestamine, kliendihaldus, CRM (ingl customer relationship management) ja palju muud.

Miks võtta kasutusele NOOMi majandustarkvara?

Tegemist on kõik-ühes-tarkvaraga!

NOOMi majandustarkvara on keskne tarkvaralahendus, mis seob teie ettevõtte erinevate osakondade töö üheks tervikuks.

Mitme eraldiseisva programmi soetamine ja juurutamine on märgatavalt kallim ühest kesksest lahendusest ning varem või hiljem muutub see ebaefektiivseks ja kulukaks, kuna nõuab andmeid sisestades rohkelt topeltööd.

Samuti on mitme tarkvara edasiarendamine väga kallis.

Tänu NOOMi modulaarsele ja paindlikule ülesehitusele on kerge vaevaga võimalik luua erilahendusi.

Kliendid soovivad kiires ja muutuvas ärikeskkonnas olla paindlikud ja konkurentidest ees. See eeldus kehtib ka kasutatava majandustarkvara kohta.

Tarkvara pakkuja peab suutma kliendile kiirelt arendada äriprotsesse katvaid erilahendusi.

NOOMi puhul tuleb meeles pidada, et tegemist ei ole karbitootega, mis tähendab, et meie lahendused sünnivad koostöös klientidega, kes oskavad küsida ja hindavad kõrget erilahenduste võimekust.

Erilahenduste tellimisel võib teele sattuda mitu komistuskivi: suurte rahvusvaheliste ettevõtete puhul on arendusprotsess keeruline, aeganõudev ja tihti ka väga kulukas.

Teisest spektri otsast leiame konservatiivset joont hoidvad tarkvarapakkujad, kellel puudub huvi või võimekus erilahenduste loomiseks.

Astro Baltics pakub koostööpartneritele kaasaegseid ja mugavaid erilahendusi, mis aitavad automatiseerida nii raamatupidaja kui ka ettevõtte juhi tööd.

Tegemist on kodumaise tarkvaralahendusega, mida arendatakse siinsamas Tartus.

Astro Baltics on üks kogenumaid majandustarkvara pakkujaid Eestis, tegutsedes turul juba alates 1998. aastast.

Asjaolu, et ettevõte asub siinsamas Eestis annab neile mitu eelist. Igale kliendile lähenetakse personaalselt ja pakutakse usaldusväärset klienditeenindust käsikäes operatiivse kasutajatoega.

NOOMi tarkvaralahendused on iga päevaselt kasutuses apteekides, kütusetanklates, tööstusettevõtetes, jaemüügikettides, majutusasutustest ja kaubanduskeskustes.

NOOMi majandustarkvara

NOOMi raamatupidamistarkvara

NOOMi raamatupidamistarkvara on hea valik kõigile raamatupidajatele, kes otsivad funktsionaalset ja paindlikku töövahendit oma igapäevatöö lihtsustamiseks. Lisaks sisaldab meie finantsarvestus mugavat ja mitmekülgset finantsaruandlust.

NOOMi raamatupidamistarkvara saate siduda teiste NOOMi moodulitega, mistõttu jõuavad vajalikud andmed automaatselt kõikide seotud osapoolteni ühes keskkonnas. Näiteks sidudes finantsmooduli laohaldusega jõuavad kõik laokanded automaatselt raamatupidamisse.

Raamatupidamisprogramm annab olulise eelise ettevõtte juhile ning raamatupidajale: kõik tööks vajalikud andmed ja aruanded on kättesaadavad koheselt ja ilma andmetöötlusvigadeta.

NOOMiga võite kindlad olla, et tarkvara suudab kaasas käia kõikide teie erisoovidega ning muudab oluliselt lihtsamaks nii juhtkonna kui ka töötajate tööprotsessid.

Standardlahenduses on võimalik kontopõhiselt raamatupidamislausendeid koostada 4 erineva parameetri alusel. Lisaks on võimalus juurde panna 20 erinevat parameetrit vastavalt kliendi soovidele.

Raamatupidamistarkvara liidestused ja integratsioonid:

NOOMi raamatupidamistarkvara saab kiirelt ja mugavalt ühendada populaarsemate raamatupidamises kasutatavate e-lahendustega: Maksu- ja Tolliamet (EMTA), e-arved, CostPocket, SEPA, Pensionkeskus, X-tee, Inforegister, Peppoli (Euroopa e-arvete keskus) ja teised.

Raamatupidamistakrvara on võimalik kohandada ja täiendada lisamoodulitega:

Orienteeruvad raamatupidamistarkvara rendihinnad on leitavad Astro Balticsi kodulehelt: https://astrobaltics.eu/noom/raamatupidamistarkvara/

Tasuta demo kokkuleppimiseks võtke meiega ühendust siin !

Lisainfo:

  • +372 628 0000
  • See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Astro Baltics

Tarkvara teejuht tulevikku!

www.astrobaltics.eu