Directo äritarkvara

Directo äritarkvara – vapustavalt võimekas, uskumatult lihtne

Directo on Eestis loodud veebipõhine äritarkvara terviklahendus, milles on ühendatud kõik võimalused edukaks äritegevuseks. Mitmekülgse ja paindliku tarkvarana on Directo parim valik nii alustavale väike- kui juba staažikale suurettevõttele.

Directo on esmaklassiline töövahend iga ettevõtte jaoks, kaasa arvatud raamatupidamisbürood, mis teenindavad teisi ettevõtteid. Directos on kogu firma tööprotsess (müük, ost, finants, ladu, projektijuhtimine, palk jne) ühes kohas ning võtmeisikud on igal ajal asukohast olenemata varustatud reaalajas andmetega.

Telli kohe Directo äritarkvara tasuta demo.

Miks on Directo parim äritarkvara?

 • Suurepärane lisatulu teenimise võimalus büroodele

  Raamatupidamisbüroode jaoks on Directo edasimüümine oma lõppklientidele täiendavaks tuluallikaks. Lisaks on Directol eraldi spetsiaalne büroode keskkond, kus saab mugavalt klientide andmebaasidesse siseneda ning kasutajaid ja nende õiguseid hallata. Büroodel on võimalik Directot kasutada nii ainult raamatupidamisteenuse osutamiseks kui ka üheskoos kliendiga – sedasi saab ka lõppkasutaja kõige paremini osa Directo laiast funktsionaalsusest. See võimaldab lõppkasutajal sisestada informatsiooni ajalise viiteta seal, kus see tekib, ning raamatupidamisbüroo saab andmete sisestamise asemel keskenduda oma põhitööle.

 • Tasuta uuendused

  Directo on 100% Eesti ettevõtte, mis arendab, müüb ja juurutab oma toodet ise. Selle tõttu on Directo klientide jaoks alati kättesaadav ning saab pakkuda kiiret kommunikatsiooni, vea ilmnemisel operatiivset reageerimist ja pidevaid lisakuludeta tarkvarauuendusi. Kasutaja ei pea muret tundma seadusest tulenevate muudatuste pärast, sest Directol on vastavad arendused alati õigeaegselt juba koos juhistega valmis.

 • Täisfunktsionaalsusega baaspakett

  Kogu äärmiselt mitmekesine funktsionaalsus sisaldub juba Directo baaspaketis, millele lisandub juurde tasuta klienditugi ning varukoopiate plaan.

 • Detailne aruandlus reaalajas

  Directo ekstra lai valik erinevaid aruandeid annab täpse ülevaate ettevõtte hetkeseisust nii juhile kui raamatupidajale. Tänu aruannete mitmekülgsetele vaadetele ja võimalustele kaob ära vajadus paralleelselt Excelit kasutada.

 • Maksimaalne mugavus igapäevatöös

  Veebipõhist tarkvara kasutades ei ole töö tegemise asukohale piiranguid, vajalik on ainult internetiühendus. Directo arendamisel pannakse rõhku erinevatele mugavusfunktsioonidele ja automaatikatele, mis hoiavad kasutajate jaoks rohkelt aega kokku ning muudavad töö efektiivsemaks. Directo on vapustavalt võimekas, aga uskumatult lihtne kasutada.

 • Ideaalne nii väikefirma kui ka kontserni raamatupidamiseks

  Täielikku funktsionaalsust sisaldav baaspakett vastab nii suurettevõtte kui alustava firma vajadustele. Äritegevuse kasvades saab vastavalt tarvidusele kasutusele võtta järjest rohkem mooduleid, mille parimad kasutusviisid aitavad välja töötada professionaalsed projektijuhid. Directo sobib ka kontserni ettevõtetele, võimaldades reaalajas konsolideerimist - tütarfirmade tehingud kajastuvad kohe ka kontserni aruannetes.

 • Kiiduväärt kasutajatugi

  Igapäevatöö käigus tekkinud küsimustele aitab vastused leida parim kasutajatugi ja seda täiesti tasuta. Abivalmid ning põhjalikud konsultandid on vaid kõne, e-posti või chati kaugusel ja näevad vajadusel kasutajaga samaaegselt ka andmeid, et veelgi tõhusamalt lahenduseni jõuda.

 • Rutiinne andmesisestamine jääb minevikku

  Directo töötab järjepidevalt paberivaba raamatupidamise kasvamise nimel, mis vabastab raamatupidajad üksluisest andmete sisestamisest. Eriti suurt mõju avaldab see olukorras, kus varasemalt on ettevõttes kasutusel olnud mitu erinevat tarkvara. Directo terviklahendus annab võimaluse kogu äritegevus ühes kohas koos hoida ning raamatupidaja ei pea infot topelt sisestama.

  Lisaks on igal Directot kasutaval firmal oma manuste saatmise meiliaadress, millele saadetud kirjad jõuavad programmi sidumata manustena, et neist hõlpsalt soovitud dokument genereerida. Costpocketi ja Envoice'i kasutajad on eriti õnnistatud, sest saabunud e-arvest või kuluaruandest on võimalik luua juba eeltäidetud andmetega ostuarve või kuludokument. Loomulikult kuuluvad Directo juurde ka tasuta e-arved, liidestus kuludokumentide digiteerimistarkvaradega ja automaatsed pangaväljavõtted nii SEB, Swedbanki kui LHV pangast, millest kahele viimasele saab ka otse ettevalmistatud tasumisi saata.Imre Pralla, Askendo raamatupidamisettevõtte juhatuse liige:

Directo on võimeline toetama väga erinevaid äriprotsesse, hoidma kokku inimeste aega ja liitma meeskondi. Kiire infovahetus, dubleerivate tegevuste vältimine ja keskendumine väärtust loovatele ülesannetele tõstab juba iseenesest ettevõtte konkurentsivõimet. Paberihunnikutest vabanenud raamatupidaja roll muutub kogu meeskonda toetavamaks. Juhid saavad interaktiivsete aruannete näol sootuks uued võimalused. Pilvelahendusena töötava tarkvara klient on vaba nii serveri kui ka andmete kaitsemise ja varundamisega seotud muredest ja kuludest. Suurepärane kasutajatugi aitab igasugustes olukordades. Eraldi väärib esile toomist Directo haldajate ja arendajate avatus uuendustele, mis kasvatab pidevalt kasutusvõimaluste hulka.


Kaire Tammer, Finants ja Marketing OÜ juht

Klientide kasv motiveeris meid raamatupidamislahendusi digitaliseerima. Kui raamatupidamisbüroo klient on aastaid Gasellide TOP-is, kasvatab käibe 7 aastaga viiekordseks (ca 50 miljonini), on vaja kliendiga sammu pidamiseks raamatupidamise praktika täielikult ümber mängida. Nende aastate jooksul oleme ära proovinud mitmed võimalused. Täna kasutame Directot ja Costpocketit ning oleme 99% loobunud arvete füüsilisest arhiveerimisest ning printimisest. Teine põhiline kokkuhoiu koht on sisestamisteks kuluv aeg, mis on vähenenud tänu digitaliseerimisele. Kui panna tänu Directo kasutuselevõtule muutunud tööharjumused arvudesse, siis võiks öelda, et tänu uute praktikate rakendamisele hoiame kliendil kulusid kokku vähemalt 16 466€ aastas.


Vaata lähemalt: directo.ee