AccountStudio

1. KELLELE ON ACCOUNTSTUDIO RAAMATUPIDAMISTARKVARA SUUNATUD?

 1. Esimene eesmärk AccountStudio loomisel oli teha eelkõige (väike)ettevõtete raamatupidajate töö lihtsamaks, loogilisemaks ja mugavamaks. 
 2. See loob eelduse, et ka firmajuhile vajaliku aruandluse jaoks on ilma raamatupidaja täiendava tööta olemas kõik vajalikud andmed ja aruannete genereerimine pole probleem.
 3. Meie 2015. a tarkvaralisandus puudutab järjest kasvavat hulka firmasid, kel vaja luua e-pood ja kes ootavad, et kõik tehingud oleks kiiresti ja mugavalt kajastatud ka raamatupidamistarkvaras.  Seetõttu lisasime tavapärastele raamatupidamistarkvara funktsioonidele ka e-poe mooduli
 4. Arvatavasti on AccountStudio ka ainuke tarkvara, mis on spetsiaalselt loodud ka raamatupidamisbüroode vajadusi silmas pidades.

2. MILLISED ON TARKVARA TÄHTSAMAD OMADUSED?

 1. AccountStudio raamatupidamistarkvara on nagu klotsid – kõik detailid sobivad omavahel perfektselt ning moodustavad kompleksse ning stabiilse terviku. Meie tarkvara koosneb eri moodulitest, mistõttu on seda võimalik kohandada igasuguse suuruse ja vajadustega klientidele.

         AccountStudio eelised:

  • kõik moodulid on kasutatavad nii eraldi kui ka koos;
  • tarkvara on lihtne kohandada erinevate tegevusalade ja nõudmistega ettevõtetele;
  • süsteemi on lihtne ja intuitiivne kasutada;
  • korduvad tööoperatsioonid on lihtsustatud ja automatiseeritud;
  • inimlikest eksitustest tingitud vigasid on kergem vältida ja lihtsam leida;
  • võimalus lihtsalt ja selgepiiriliselt jagada erinevaid töölõike inimeste vahel nii ühe firma sees kui ka olukorras, kus osa tööst toimub klientfirmas ja osa raamatupidamisbüroos.
 1. AccountStudio tarkvarasüsteem on taskukohane ka väikesele kliendile. Seda tänu sujuvalt integreeritavatele moodulitele, mis annavad süsteemile paindlikkuse. Seesama moodulsüsteem on aga ka piisavalt täiuslik, et rahuldada ka kõige suuremate klientide vajadused. 
 2. Tarkvara on pidevalt arenev ja ajakohane, kuid uuendustele ja muule ei pea klient ise mõtlema. Tarkvara on võimalik kasutada meie serveris, tänu millele jääb ära vajadus ise server osta, varukoopiate pärast muretseda ja riistvara hooldusega tegeleda.

3. MILLISED MOODULID ON PÕHIPAKETIS?

AccountStudio majandustarkvara kujutab endast terviklikku tarkvarasüsteemi, mis koosneb omavahel tihedat koostööd tegevatest moodulitest:
 • finants- ja raamatupidamistarkvara - pearaamat ja päevaraamat, bilansid ja kasumiaruanded;
 • laoarvestus ja arvemoodul - kaupade ja teenuste ostmised ja müümised, laoarvestus, sularahadokumendid ja kassaarvestus;
 • palga- ja personaliarvestus - personali isikukaardid, palgad ja puhkused, tööajad ja ületunnid;
 • põhivara – ettevõtte põhivara üle arvestuse pidamiseks – kasulik vähese, möödapääsmatu suure hulga põhivara puhul;
 • XBRL aruandluse moodul - e-aruannete esitamine;
 • kassa - tšekiprinter, A4 printer, joonkoodi tugi, jooksev töö ilma võrguühenduseta;
 • e-poe moodul. UUS!
AccountStudio majandustarkvara juurde kuulub ka laenuhalduse erimoodul laenude ja liisingute finantseerimisega tegelevatele ettevõtetele.

4, KUI MITMELE FIRMALE SAAB TEHA RAAMATUPIDAMIST?

AccountStudios ei ole piiranguid, kui mitmele firmale raamatupidamist saab teha, sest selle loomisel on arvesse võetud põhimõtet, et ta sobiks ka suurematele raamatupidamisbüroodele.

5. KUI MITU KASUTAJAT PÕHIPAKETIS ON? KUI MITU KASUTAJAT SAAB ÜLDSE OLLA?

Põhipaketti meil ei ole, sest kasutajaid saab olla piiramatul arvul.

6. KUI SOODNE ON HIND?

AccountStudio hinnastamine toimub mahupõhiselt. Hinnad algavad 12 eurost (lisandub käibemaks). AccountStudio täpsema hinnakirjaga saate tutvuda SIIN.

7. KUIDAS ON LAHENDATUD KLIENDITUGI?

Kõigepealt pakume me kliendile koolitust – et ta kohe alguses saaks võimaluse tarkvara maksimaalselt ära kasutada. Kasutajatugi on telefonitsi ja e-posti teel.

8. KUI PIKK ON ACCOUNTSTUDIO KOGEMUS?

Oleme tarkvara arendanud alates 2002. aastast.

9. KUI PALJU ON HETKEL KASUTAJAID?

Tänaseks on AccountStudio abil korras hoitud ligi 1000 ettevõtte raamatupidamine.

MIDA MEIE KASUTAJAD ARVAVAD?

Rivo Kütt ettevõttest Omamees OÜ: "AccountStudio on efektiivne ja raamatupidamisandmed tõesti kergesti töödeldavad. Kui vahetasime vana tarkvara AccountStudio vastu, saime aru, et suudame tegelikult kaks korda rohkem raamatupidamiskliente teenindada. Aruannete koostamine ja esitamine käib uskumatult kiiresti."

LAADI ALLA DEMOVERSIOON?

Meie demoversioon on tegelikult täiemahuline tööversioon ning tarkvara avades on olemas juba ka kontoplaan ja aruandekirjeldused. Proovige ise: http://www.accountstudio.ee/

banner right tookuulutus