e-arveldaja

e-arveldaja on veebis asuv raamatupidamistarkvara, mis aitab ettevõtjal raamatupidamise korraldamisega mugavalt hakkama saada.

e-arveldaja asub äriregistri ettevõtjaportaalis ja seda saavad kasutada nii ettevõtjad ise kui ka nende poolt volitatud isikud (näiteks raamatupidajad).

Tarkvara sobib väga hästi alustavale ja väikeettevõtjale, mittetulundusühingule ning sihtasutusele.

Miks eelistada just e-arveldajat?

  • Tarkvara koostab kasutaja algatusel käibe-, tulu- ja sotsiaalmaksudeklaratsioone ning võimaldab need saata Maksu- ja Tolliametile.
  • Koostöös e-arve operaatoritega on loodud digiarvete edastamise ja vastuvõtmise lahendused. Digiarve vastuvõtmisel on kogu arves kajastatud info automaatselt sisestatud ning kasutajal jääb valida vaid kulurida ning arve kinnitada.
  • Maksekorralduste ja laekumiste automaatne sidumine aitab kasutajal vältida käsitsi tehtavaid kandeid.
  • Majandusaasta aruannete esitamiseks on tarkvaras olemas automaatne XBRL-aruande genereerimise võimalus, mis võimaldab aruande lihtsamat edastamist ettevõtjaportaali aruandluskeskkonda.
  • Olenemata ühingu suurusest ja tehtavate kannete arvust, on e-arveldaja kasutamine nii praegu kui edaspidi esimesel aastal tasuta.
  • Suur pluss on kindlasti see, et e-arveldaja proovimiseks on olemas demokeskkond, mis võimaldab enne lepingu sõlmimist ja kasutajaks hakkamist tarkvaraga tutvuda.

Kuna teenus on veebipõhine, ei pea tarkvara ega selle uuendusi oma arvutisse alla laadima. Ettevõtjaportaalile saab olenemata ajast ning kohast internetiüleselt alati piiramatult ligi.

Tarkvara koosneb viiest olulisemast osast: arveldamise-, raamatupidamise-, aruandluse-, personali- ja seadistuste moodul.

Riigi poolt loodud raamatupidamistarkvara e-arveldaja on väikeettevõtjate poolt väga hästi vastu võetud, sellega on alustamise hetkest esimese kümne kuu jooksul liitunud juba enam kui 1300 kasutajat.

Meie kasutajad on öelnud:

„Väikse ettevõtte jaoks on kõik vajalik ühes kohas olemas.“

„Alustavale ettevõtjale on väga tähtis programmist saadav majandusaasta aruanne.“

„Lihtne on alla laadida klientide/tarnijate andmeid ja üles laadida deklaratsioone!“

„Online lahendus on parim variant väikefirmale, kui vaja hallata raamatupidamist erinevatest geograafilistest kohtadest.“

banner right tookuulutus