Taavi Palk

...garanteerib alati õige ja ajakohase töötasuarvestuse, millele võib kindel olla.

Töötasude arvutamist ja maksustamist puudutava seadusandluse igaaastane muutumine ja uute peensuste jätkuv lisandumine on palgaarvestusest teinud ühe komplitseerituma valdkonna finantsarvestuses. Seoses sellega on aastast aastasse muutunud keerukamaks ka palgaarvestuses kasutatav tarkvara. Taavi Tarkvara on käinud kaasas kõigi viimaste aastate uuendustega palgaarvestuses ja on oma eesmärgiks seadnud pakkuda klientidele tarkvara, mis suudaks automaatselt hallata kogu töötasude arvestamise keerulist valdkonda.

Taavi Palk on Eestis enimkasutatav palgaprogramm , mis on saavutanud suure populaarsuse just tänu oma laialdastele võimalustele ja heale kasutajatoele.

Taavi Palga abil on võimalik 100% ‘liselt automatiseerida kõik firma palgaarvestusega seonduv – midagi ei tule käsitsi juurde sisestada ega korrigeerida. Kui Teie firmas ilmneb programmi kasutuselevõtul vajadus tarkvara täiendamise järele, teeme seda arendustasulepingu raames. Programm sisaldab üle 350 erineva väljundvormi, s.h. statistikaametile esitatavad aruanded. Programm on integreeritud enamuse Eestis kasutatavate raamatupidamisprogrammidega, kokku üle 50 erineva finantstarkvara.

Taavi Palk on integreeritud TAAVI PERSONAL programmiga, millest kantakse palgaprogrammi uued töötajad, töötajate andmete muudatused ,puhkused ja ajutine töövõimetus.

Taavi Palk on integreeritud TAAVI TÖÖAEG programmiga, millest kantakse palgaprogrammi tööajatabelite koondandmed kuu lõpus, näiteks tööaeg, ületunnid, öötunnid. Seega on võimalik kasutades Taavi Palk , Taavi Personal ja  Taavi Tööaeg programme, luua ettevõttes integreeritud süsteem töötajatega seotud info haldamiseks alates töölepingute koostamisest kuni tööajatabelite alusel töötasu arvestamiseni.

Hetkel kasutab programmi üle 1350 ettevõtte. Laialdane kliendibaas on programmi töökindluse ja funktsioonide paljususe garantiiks.  

Taavi Palk koostab kõik maksuaruanded automaatselt , sh. elektrooniline fail maksuametile koos kõikide lisadega.

Täpsemat infot Taavi Palk programmi kohta leiate meie kodulehelt.

Lisainformatsioon www.taavi.ee ja emaili aadressilt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonilt 6 800 855.

Olete alati oodatud!