E-arvete saatmine ja vastuvõtt

E-arve vähendab oluliselt ettevõtte manuaalsest andmesisestusest tingitud ajakulu ja vigade riski. Unifiedpostil on olemas e-arvete saatmise ja vastuvõtmise lahendused igas suuruses ettevõttele.

E-arvete vastuvõtt

Ostuarvete saamine e-arvetena on mugavam ja kiirem kui paber- ja PDF-arvete vastuvõtmine. Pääsed tüütust arvete sisestamisest – need saabuvad automaatselt Banqupi või sinu raamatupidamistarkvarasse, tänu millele pole ka vigade tekkimise riski. Ka ei kao e-arved ära – ei satu valesse kataloogi meilboksis ja keegi ei kustuta neid kogemata.

  • Kui oled väiksemast ettevõttest, saad e-arveid vastu võtta Banqupis ning soovi korral liiguvad need sealt automaatselt raamatupidamistarkvarasse, mida sinu raamatupidaja kasutab.
  • Suurematele ettevõtetele pakume erilahendusi, kus nähtamatu vahelülina toimetame sulle sobivas formaadis sinu raamatupidamistarkvarasse nii e-arved kui mistahes muus formaadis saabunud arved.

Kuidas alustada? Võta lihtsalt meiega ühendust ja ma avame sinu ettevõttele e-arvete vastuvõtu.  Kirjuta meile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

E-arvete saatmine

Ka e-arvete saatmiseks on meil eraldi lahendused suurtele ja väikestele ettevõtetele.

  • Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted saavad e-arveid saata meie kõik ühes arvelduslahenduses Banqup. Tuleb seal lihtsalt konto luua ja saadki teenust kasutada. Ei mingeid arenduskulusid ega vajadust IT tarkuste järele.
  • E-arve koostamine käib Banqupis täpselt sama moodi, nagu mis iganes muu arve koostamine, ja võtab aega ka täpselt sama kaua. Ainus erinevus on, et arve kanaliks tuleb valida e-arve. See on lihtsalt üks valikuvõimalustega kastike arve loomise vaates, ei midagi erilisemat ega keerulisemat. Kui sinu klient ei ole veel e-arvete vastuvõtja, siis tänu liidestusele Äriregistriga Banqup teab seda ja e-arve võimalust sulle ei paku.
  • Suurfirmadele pakume rätsepalahendusi, mis hõlmavad nii e-arvete saatmist kui soovi korral ka kogu arvete saatmise protsessi automatiseerimist.

Uuri lähemalt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.