Müügiarvete lahendus

Arvete saatmine ei pea olema tüütu ja aeganõudev ettevõtmine. Võimaldame ettevõtetel mugavalt ja kiiresti automatiseerida kogu arvete saatmise protsessi. Ettevõte saadab oma raamatupidamissüsteemist või äritarkvarast arve aluseks olevad andmed meile ja meie teeme kõik ülejäänu - andmete konverteerimise, müügiarvete genereerimise, arve visualiseerimise, arvete sorteerimise erinevate arvelduskanalite vahel ja tarbijatele arvete saatmise. Samuti arhiveerime teie ettevõtte arved ning teeme need klienditeenindusele kättesaadavaks.

Arveid saab saata nii äri- kui eraklientidele ja nii füüsiliste kui ka elektrooniliste kanalite kaudu. Paberarved trükitakse, pannakse ümbrikusse ja saadetakse posti teel, PDF-arved saadetakse e-posti teel ning e-arved edastatakse vastavalt soovitud andmevormingule ja standardile kas panka, ärioperaatorile või saaja tarkvarasse. Oluline on ka, et e-arveid saab saata lisaks Eesti e-arve operaatorite võrgustikule ka Soome ja teistesse Põhjamaadesse ning Euroopa e-arvete saatmise võrgustikku Peppol.

Arvete lahendusega koos soovitame kasutada ka makseteenust, mis tänu maksenupule muudab arvete tasumise oluliselt kiiremaks ja vähendab võlgnevusi ning võlahalduskoormust.

Teenus on mõeldud keskmise suurusega ja suurtele ettevõtetele.

Uuri lähemalt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.