Merit Palk

Merit Aktiva

Merit Palk on kaasaegne pilvetehnoloogias palgaprogramm, kus professionaalsed võimalused on ühendatud kasutamise lihtsusega. Teil pole vaja süveneda erinevate tasude ja maksude arvestamise nüanssidesse, kogu tarkus on programmis olemas. Kuna maksumäärad uuenevad automaatselt, siis on maksuarvestus alati 100% korrektne, ilma et oleks vaja midagi käsitsi seadistada.

Merit Palgaga arvestatakse palkasid rohkem kui 10 000-s firmas rohkem kui 75 000-le töötajale. Programmi kasutavad nii suured mitmesaja töötajaga ettevõtted kui ka paari töötajaga alustavad väikefirmad.  Merit Palk on kõige populaarsem palgaprogramm Eestis. Ükskõik millist raamatupidamisprogrammi Te kasutate, Merit Palk on palgaarvestuseks igal juhul parim valik.

Merit Palga kõige tähtsamad omadused on järgmised:

  • Alati on 100% kindel, et arvestus on alati õige.
  • Kõik uuendused ja klienditugi on hinna sees, kunagi ei ole vaja seadusemuutuste korral juurde maksta.
  • Turvalisus on samal tasemel internetipankadega. Andmeid hoitakse moodsas pilveserveris, mis tagab andmete säilimise igasuguse tehnilise tõrke korral. 
  • Ühes programmis saab teha palgaarvestust piiramatule arvule firmadele ilma lisatasuta.
  • Merit Palgaga on lihtne tööd alustada, sest andmed imporditakse töötamise registrist.
  • Merit Palga kasutajad saavad tasuta abi professionaalsete konsultantide käest. Meie konsultandid on raamatupidamise praktikud, kes teevad igapäevaselt palgaarvestust ja raamatupidamist.

Ühele ja kahele töötajale palkade arvestamiseks saab Merit Palka kasutada tasuta.

Merit Palk sobib kokku kõikide raamatupidamisprogrammidega (sealhulgas Merit Aktiva, Directo, Hansa-seeria programmid ning Microsoft Dynamics NAV). API liides annab võimaluse andmeid vahetada teiste tarkvaradega, näiteks erinevate töö- ja ajaarvestuse programmidega.

Tehke endale Merit Palga kasutajakonto ja proovige. See on tasuta.

 

Demo

banner right tookuulutus