Merit Palk

Merit Aktiva

Merit Palk on ainuke palgaprogramm Eestis, kus maksuarvestus on alati 100% korrektne. Seda tänu internetist automaatselt uuenevatele maksumääradele. Merit Palga kasutajatel pole vaja teada kõiki keerulise maksuarvestuse nüansse, Merit Palgas on kogu tarkus olemas.

Merit Palgaga arvestatakse palkasid rohkem kui 10 000-le firmale, kus on rohkem kui 75 000 töötajat. Seega on Merit Palk kõige populaarsem palgaprogramm Eestis. Ükskõik millist raamatupidamisprogrammi Te eelistate, Merit Palk on palgaarvestuseks igal juhul parim valik – kindel ja usaldusväärne.

Merit Palga kõige tähtsamad omadused on järgmised:

  • Alati on 100% kindel, et arvestus on alati õige.
  • Kõik uuendused ja klienditugi on hinna sees, kunagi ei ole vaja seadusemuutuste korral juurde maksta.
  • Varukoopiaid hoitakse moodsat pilvetehnoloogiat kasutavates serverites, mis tagab andmete säilimise igasuguse tehnilise tõrke korral.
  • Ühes programmis saab teha palgaarvestust piiramatule arvule firmadele ilma lisatasuta.
  • Merit Palk on kõige lihtsamini õpitav palgaprogramm.
  • Merit Palga kasutajad saavad tasuta abi professionaalsete konsultantide käest. Meie konsultandid on raamatupidamise praktikud, kes teevad igapäevaselt palgaarvestust ja raamatupidamist.

Ühele ja kahele töötajale palkade arvestamiseks saab Merit Palka kasutada tasuta. Sama versiooniga saate programmi proovida. Laadige Merit Tarkvara kodulehelt alla Merit Palga prooviversioon ja Te näete, kui lihtne on palkasid arvestada. Kui lähete üle tasulisele versioonile, siis jäävad kõik sisestatud andmed alles.

Merit Palk sobib kokku kõikide raamatupidamisprogrammidega (sealhulgas Merit Aktiva, Hansa-seeria programmid ning Microsoft Dynamics NAV). Töötasusid on võimalik importida erinevatest töö- ja ajaarvestuse programmidest.

 

Demo

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes