Maksud ja raamatupidamine

Maksuhaldur juhib seoses maamaksu esimese osamakse tähtaja lähenemisega klientide tähelepanu sellele, et ühtsele ettemaksukontole üleminekuga on muutunud maamaksu kontonumber, samuti on nüüd igal kliendil üks personaalne viitenumber kõikide maksude tasumiseks.
Maksu- ja tolliamet on reedese seisuga tagastanud 1,48 miljardi krooni ulatuses enammakstud tulumaksu.
Rahandusminister Ivari Padar rääkis neljapäeval valitsuse pressikonverentsil, et riigi kahe kuu maksulaekumised on lisaeelarvet arvestades 60 miljoni krooniga plussis.
Maksu- ja tolliameti meediasuhete peaspetsialist Annely Erm ütles BNS-ile, et koormuse vähendamise eesmärgil edastati kolmapäeval väike hulk andmeid pankadele.
Maksu- ja Tolliamet saadab 2009. aastal märgukirjad ettevõtetele, kelle puhul on amet tuvastanud kõrge ümbrikupalkade maksmise riski. Käesoleval aastal edastab maksuhaldur märgukirjad mitmes etapis.
Maksu- ja Tolliametis toimus 10. veebruaril politsei, tolli ja piirivalve koostöö teemaline kohtumine, kus osalesid Politseiameti peadirektor Raivo Küüt, Piirivalveameti peadirektor Roland Peets, Kaitsepolitseiameti peadirektori asetäitja Priit Pastarus ning Maksu-…
Maksu- ja Tolliamet pakub seoses klientide suure huviga 23. veebruaril 2009 algusega kell 10.00 Jõhvi teeninduskohas aadressil Rahu 3  täiendava koolituse teemal „FIE maksustamine”.
Kui 2008. aastal sai maksukohustuslane ise valida, kas ta esitab TSD (tulu- ja sotsiaalmaksu, kohustusliku kogumispenisoni makse ja töötuskindlustusmakse deklaratsiooni) ja KMD (käibedeklaratsiooni) elektrooniliselt või paberkandjal, siis alates 2009. aastast kehtib…
Maksu- ja Tolliamet palub tähele panna, et seoses määruse hilise jõustumisega, ei ole kahjuks võimalik jaanuari tulu- ja sotsiaalmaksu deklaratsioonide (TSD) esitamisel elektrooniliselt esitada lisasid 6, 7 ning INF 1…
Maksukoguja amet on üsna vana, seetõttu on maksukogumisega seotud põhimõtted ja arusaamad olnud  aegade jooksul pidevas muutumises.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes