gif Company 930x140 ee

 

Majandus ja äri

Portugali vähemusvalitsusel on valminud järgmise aasta eelarve-eelnõu, mis näeb ette vähendada eelarvepuudujääki praeguselt 7,3%-lt 4,6%-le sisemajanduse koguproduktist ja mis tõotab parlamendis ägedaid debatte.
Ida-Euroopa pankade suur sõltuvus väliskapitalist ei ole lasknud pankadel veel täielikult oma laenuandmist taastada, ütles Stockholmi kaubandusülikooli Ida-Euroopa teadur Martin Kragh Dagens Industrile.
Euroopa Liit (EL) loodab reedel saavutada põhimõttelise kokkuleppe raskeveokite täiendava saaste- ja müramaksu osas, mis täiendaks olemasolevat Eurovignette'i direktiivi, kuigi transpordifirmad on häälekalt selle vastu.
Riigikontroll märgib oma aastaaruandes, et Eesti riigijuhid polnud majanduskriisiks valmistunud.
Riigikontrolli hinnangul nähtub Eesti riigieelarve tulude ja kulude struktuuri, prognoose ja majanduse olukorda analüüsides, et maailmas kiidetud Eesti riigi rahanduse hea seis on paljuski näiline ning võib osutuda hapraks, kui…
Möödunud 12 kuu jooksul vähendasid Balti riikides kõige rohkem tööjõudu Läti firmad, selgus konsultatsioonifirma Fontes tehtud uuringust.
Valitsus kiitis neljapäeval heaks eelnõu, millega kehtestatakse ühtsed kriteeriumid kohalike omavalitsuste omafinantseerimisvõimekuse hindamisel.
Riina Kerner, analüütik, Statistikaamet   Eesti kõrgeima konkurentsivõimega tööstusharu oli nii 2003. kui ka 2007. aastal kemikaalide ja keemiatoodete tootmine. Euroopas muudavad Eesti keemiatööstuse konkurentsivõimeliseks madalamad tööjõukulud. Konkurentsivõimet suurendab aga…
Darja Roos, vandeaudiitor Donoway Assurance Member Crowe Horwath International   Meetmete kompleks korporatiivse pettuse efektiivseks ärahoidmiseks ja sellega võitlemiseks.  
Saksa keskpanga juhi Axel Weberi sõnul peaks Euroopa Keskpank (EKP) lõpetama riigilaenude ostmise, kuna see programm ei ole täitnud oma otstarvet, kirjutab Kauppalehti.
Eesti Raudtee infrastruktuuril veeti 2010. aasta esimese üheksa kuuga kokku 21,42 miljonit tonni kaupu, mis on 15,1% rohkem kui aasta tagasi samal perioodil.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes