Korteriuhistu 930x140 ee gif

 

Majandus ja äri

Valitsus sai neljapäevasel kabinetinõupidamisel ülevaate arengutest rahapesu tõkestamisel ning rõhutas vajadust ennetamist ja tõkestamist veelgi tõhustada.
Kas teise pensionisambasse investeerinud inimesed säästavad pensionieaks üleüldiselt rohkem kui need, kellel teist sammast pole? Tulemused näitavad, et keskmiselt on teise sambaga liitunutel netovarasid teise samba võrra ehk pea 8500…
USA erakapitalihiiu Blackstone'i juhitud erakapitali investeerimisfondid viisid pärast vajalike heakskiitude saamist lõpule Baltikumis tegutsevas Luminori pangas 60-protsendilise ehk ligikaudu 1 miljardi euro suuruse enamusosaluse omandamise.
Danske Bank AS alustas 1. oktoobrist 2019 Eesti filiaali likvideerimist.
Eesti Tööandjate Keskliit ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda soovitavad sisserände piirarvu alt vabastada piirarvu usaldusväärse tööandja juures töötavad välismaalased.
Uus intressikeskkond on ümber defineerimas seda, kuidas mõtleme võlast ja laenamisest.
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja teatel annab üleminekutoetuste kärpimine kodumaisele põllumajandustootmisele tugeva löögi, esmaspäeval koguneb koja nõukogu kärbete analüüsimiseks erakorralisele kohtumisele.
Järgmise aasta riigieelarve eelnõusse jõuab väikeses mahus Keskerakonna peamine valimislubadus ehk erakorraline pensionitõus, vahendab rahvusringhäälingu uudisteportaal.
Kui praegu tegeleme veel tööstressi või läbipõlemise tagajärgedega, siis kiiremini-kõrgemale-kaugemale-mentaliteet peaks asenduma eluterve eneseteostamisega, ilma et selle all kannataks füüsiline tervis või vaim, kirjutab Kaija Teemägi.
Valitsuse kommunikatsioonibüroo teatel pakuks teise pensionisamba jaoks mõeldud pensioni investeerimiskonto süsteem inimestele võimalusi oma pensioniraha iseseisvaks investeerimiseks ilma teisest pensionisambast lahkumata.
Eluaseme hinnaindeks tõusis tänavu teises kvartalis esimese kvartaliga võrreldes 0,9 protsenti, aastaga tõusid hinnad aga 5,8 protsenti.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes