Lühikokkuvõtted

Liina Link,vandeaudiitor,PricewaterhouseCoopers Mõned muudatused võivad oluliselt mõjutada ettevõtte kasumiaruannet ja/või bilanssi tulevastel perioodidel.
Anne Mobel,vanemprojektijuht,Deloitte Audit Eesti Arvestuse reglementeerimine ettevõttes ei ole pelgalt kohustus,vaid ka vajadus.
Anastassia Stalmeister,vanemjurist,Tanel Melk & Partners Law Firm Pensioniikka jõudes tekib inimesel küsimus, kas jääda pensionile või jätkata töötamist. Paljud leiavad siiski, et koju jääda nad veel ei soovi, töötamisega ollakse…
Marina Lillo,vandeaudiitor Kinkekaardi müümisel ei toimu kauba, teenuse või tegevuse müüki.
Marina Lillovandeaudiitor Seadusemuudatused võimaldavad vähendada töötajate maksukoormust.
Sulev Luiga, juhtiv partner,tegevjuht,BDO Eesti AS Urmas Võimre, partner,nõustamisteenuste juht,BDO Eesti AS Egle Vainula, raamatupidamisteenuste juht,BDO Eesti AS Nõukogude Liidu ajal olid paljudel organisatsioonidel üleval päris märkimisväärsed summad nõuetena aruandvate…
Jaak Siim,vandeadvokaat,Advokaadibüroo Aivar Pilv Tulumaksuseaduse § 48 rakendamiseks peab tööandja tuvastama maksuobjekti – erisoodustuse andmist.
Pirkko-Liis Harkmaa,assotsieerunud partner, vandeadvokaat,Advokaadibüroo LAWIN Jesse Kivisaari,jurist,Advokaadibüroo LAWIN Kas osta valmis riiulifirma või asutada uus osaühing?
Rufat Gulijev,majandusteaduste doktor, professor,Aserbaidžaani Vabariigi Milli Medžlissi saadik Kogu makromajanduslikku teooriat võib iseloomustada kolme suunaga: pakkumisele (tootmisele) rajanev majandus, nõudlusele (tarbimisele) rajanev majandus ning kapitali reguleerimisele rajanev majandus.
Mati Nõmmiste partner,Grant Thornton Rimess Baltic Euroopa Liidus tehakse mitmeid muudatusi, mis puudutavad nii raamatupidamist, aruandlust kui ka auditeerimist. Muutmisel on EU 4. ja 7. direktiiv, mis puudutab aruandeaasta finantsaruannete…
Darja Roos,vandeaudiitor,Donoway Assurance Pärast seda, kui maailm sai teada mitmest suurest finantside ja ettevõtte juhtimisega seotud skandaalist, tunnistasid ettevõtjad ja riigi tasandil seadusandja vajadust ettevõtte juhtimise printsiipide kujundamise järele.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes