TRK 1140x140 ee gif
Tööõigus ja tööturg

Valitsus kinnitas neljapäevasel istungil määruse eelnõu, mille kohaselt on tuleval aastal isiksustatud sotsiaalmaksu pensionikindlustuse osa arvestuslikuks keskmiseks 32.612 krooni.
Tänapäeva värbajad kasutavad aktiivselt online-meediat ja positsioneerivad ennast nõuandjatena. Nende eesmärk on aga siiski traditsiooniline – korraldada näost-näkku kohtumisi potentsiaalsete klientidega, arvab ettevõtluse arengu ekspert Dee Allan.
Haigusrahadest nii- ja naapidi. Gaily Kuusik, Lasse Lehise kommentaar Väljaanne : oktoober (nr 10) ülmade ilmadega on ka ajakirjandusse jõudnud enam lugusid sellest, kuidas inimesed haigena tööl käivad ja lapsi…
Ees seisab paljudel ettevõtetel periood, mil vajatakse lisatööjõudu. Seega tasub tuletada meelde mõned personaliplaneerimise põhitõed. Põhitõdedest  peatuks just neil, mis on seotud planeerimisega ebakindlates oludes.
Seisuga 16. november 2009 on esitatud 169 306 pensioni II samba sissemaksete jätkamise avaldust. Neist 159 759 on esitatud pankade, 5 285 kindlustusseltside ja 4 262 pensionikeskus.ee vahendusel. Kogumispensioni jätkamiseks…
Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts allkirjastas kolmapäeval määruse, mis tõstab alustava ettevõtte stardi- ja kasvutoetussummat.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes