25.08.2021 Kolmapäev

Tööinspektsiooni iseteeninduse plaaniline katkestus

Registrite ja infosüsteemide Keskus annab teada, et 27-29.08.2021 toimub e-äriregistri portaali ulatuslik uuendamine, millega seoses ei ole äriregistri teenused (äriregistri teabesüsteem sh XML ja x-tee teenused, Euroopa äriregister, ettevõtjaportaal) selles ajavahemikus kättesaadavad.

Uue portaaliga seoses muutuvad alates 28.08.2021 ka Registrite ja Infosüsteemide Keskuse päringusüsteemide kasutamise üldtingimused.
Uue portaaliga seoses muutuvad alates 28.08.2021 ka Registrite ja Infosüsteemide Keskuse päringusüsteemide kasutamise üldtingimused. Foto: pixabay

Vabandatakse katkestusega seonduvate võimalike ebameeldivuste pärast. Uuenduse järel on kõigile kättesaadav uus e-äriregistri portaal, mis sisaldab endas nii äriregistri teabesüsteemi, ettevõtjaportaali kui Euroopa äriregistri võimalusi.

Uue portaaliga seoses muutuvad alates 28.08.2021 ka Registrite ja Infosüsteemide Keskuse päringusüsteemide kasutamise üldtingimused.

Tööinspektsiooni iseteeninduse kasutamine on häiritud eelduslikult 28. ja 29. augustil. Inspektsioon palub kannatust ning tänab mõistva suhtumise eest.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!