15.06.2021 Teisipäev

Riskianalüüsi moodul tööinspektsiooni iseteeninduskeskkonnas

Kui ettevõttel pole veel riskianalüüsi läbi viidud, saab selle teha iseteeninduskeskkonnas uue digitaalse töövahendi abil.

Riskianalüüsi moodulis on välja toodud erinevad ohutegurid ning abinõud konkreetse ohu vältimiseks ja vähendamiseks, alustades üldistest probleemkohtadest töökeskkonnas ning jätkudes tegevusalapõhiste ohtudega.
Riskianalüüsi moodulis on välja toodud erinevad ohutegurid ning abinõud konkreetse ohu vältimiseks ja vähendamiseks, alustades üldistest probleemkohtadest töökeskkonnas ning jätkudes tegevusalapõhiste ohtudega. Foto: pixabay

Riskianalüüsi moodulis on välja toodud erinevad ohutegurid ning abinõud konkreetse ohu vältimiseks ja vähendamiseks, alustades üldistest probleemkohtadest töökeskkonnas ning jätkudes tegevusalapõhiste ohtudega. Riskide hindamise töövahend aitab suurendada ettevõtete teadlikkust töökeskkonna ja sellega seotud ohtude kohta, võimaldab anda ettevõttele vajalikku abi, otsustustuge ja tagasisidet töökeskkonna parandamisel ning motiveerib ettevõtteid looma ohutuid ja tervislikke töötingimusi ning koostama ohtude maandamise tegevuskava. 

Riskianalüüsi töövahend täieneb pidevalt ja lisatakse üha juurde uusi valdkondi, mille riske süsteem tööandjatel hinnata aitab. Töövahendist on enim abi väikeettevõtetele.

Süsteemi sisestatud riskianalüüs on nähtav ainult selle ettevõtte esindajatele ning töötajatele. Riskianalüüsi sisu ja kvaliteeti kontrollitakse siis, kui ettevõte satub tööinspektsiooni järelevalve valimisse.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference