Õigus

Tallinnas alkoholi müüvad Fenomen Trade OÜ ja AS Helter-R vaidlevad kohtus sõna "alko" kasutusõiguse üle.
Võlausaldajal on võlgnevuste sissenõudmiseks erinevaid võimalusi. Käesolevas artiklis käsitleme hagimenetlust, maksekäsu kiirmenetlust ja vahekohtumenetlust.
Õiguskantsleri poole pöördus endisi poliitvange ühendava mittetulundusühingu juhatuse liige, kes avaldas arvamust, et aastaaruande esitamise uus kord on nende ühingu jaoks liiga kulukas ja tülikas. Ei ole ilmselt vaja hakata…
Eesti Juristide Liit plaanib avada oktoobrikuu jooksul tasuta juriidilise abi andmise portaali.
Prokuratuur käivitas eelmisel nädalal piima hiljutise hinnatõusu tagamaade uurimiseks kriminaalmenetluse.
Harju maakohus mõistis reedel süüdi valmisfirmade müügiga tegelenud grupi ärimehi ja nendega seotud ettevõtted, kes süüdistuse järgi kujundasid kartellileppega teenuse hinda.
Riigikohtu nõunike hinnangul on praegune valimiskorraldus optimaalne ja põhiseaduse muutmine valimiste toimumisaegade muutmiseks ei ole põhjendatud.
Hedi Wahtramäe, maksuosakonna vanem juhtivkonsultant Ernst & Young Baltic AS Tähelepanu väärivad riigikohtu lahendid maksuasjades alati, kuna annavad muuhulgas selgemaid tõlgendusi ja täpsemaid selgitusi seaduse sätete rakendamiseks. Riigikohtu halduskolleegium tegi…
Heategevusliku ühisprojekti "Hea nõu lastega peredele" raames saavad huvilised ka Pärnus advokaatidelt pereõiguse vallas tasuta juriidilist nõu.
Valmisfirmasid müünud ettevõtete ja nendega seotud isikute kartellisüüdistuse kohtuprotsess jõudis esmaspäeval Harju maakohtus kohtuvaidlusteni, mille käigus nõudis prokurör kohtualustele rahalisi karistusi.
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ettepanekul läks Justiitsministeeriumi koostatud seaduseelnõust välja punkt, mis oleks kaotanud advokaatide reklaamipiirangud.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes