18.09.2017 Esmaspäev

Töötukassa portaali lisanduvad avaliku teenistuse tööpakkumised

Esmaspäevast lisanduvad töötukassa portaali tööpakkumiste hulka avaliku teenistuse ametikohtade tööpakkumised; kandideerida saavad nii avaliku halduse, korrakaitse kui ka hariduse valdkonnas tööd otsivad inimesed.

"Töötukassal  on üks Eesti suurimatest tööportaalidest, kuhu igakuiselt lisandub üle 5000 uue tööpakkumise. Juba praegu on meil vahendada arvukalt töökohti teenindus- ja müügitöötajatele ning erinevatele oskus- ja lihttöölistele. Lisanduvate avaliku sektori tööpakkumistega  on meil nüüd rohkem tööd pakkuda ka spetsialistidele," ütles tööotsijate ja tööandjate teenuste osakonnajuhataja asetäitja Mari Väli pressiteate vahendusel.

Avaliku sektori tööpakkumisi leiab töötukassa portaalis nii avaliku halduse ja korrakaitse kui ka näiteks hariduse valdkonna all. Töökohale kandideerida võib otse tööandja poole pöördudes või läbi e-töötukassa, selleks tuleb e-töötukassasse sisse logida ning sisestada oma CV.

Riigi- ja kohaliku omavalitsuse ametiasutustele on  töötukassa portaalis ametnike tööpakkumiste avaldamine kohustuslik. Avaliku sektori asutuste töölepinguga töötajate otsingu kuulutuste avaldamine kohustuslik ei ole, kuid soovi korral saavad asutused läbi e-töötukassa sinna lisada kõik avaliku sektori tööpakkumised.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!