10.03.2022 Neljapäev

Viking Line kehtestab suurenenud kütusekulu tõttu lisatasu

Alates 10. märtsist võtab Viking Line kasutusele kütuse lisatasu kõigil liinireisidel ja kruiisidel, mis broneeritakse tänavu ajavahemikku 10. märtsist 31. augustini.

Enne 10. märtsi ostetud piletitele täiendavat kütusetasu ei lisata, kui broneeringus ei tehta muudatusi, teatas Viking Line.
Enne 10. märtsi ostetud piletitele täiendavat kütusetasu ei lisata, kui broneeringus ei tehta muudatusi, teatas Viking Line. Foto: Viking Line

Enne 10. märtsi ostetud piletitele täiendavat kütusetasu ei lisata, kui broneeringus ei tehta muudatusi, teatas Viking Line. Kui broneeritud reisi eest ei tasuta varem kui sadamas reisile registreerimisel, lisandub hinnale samuti kütuse lisatasu.

Kütusehinnad on pärast Venemaa tungimist Ukrainasse oluliselt kasvanud. Paljud tööstusharud, sealhulgas laevandus kannatavad tõsiselt. Oleme sunnitud selle erakorralise meetme kasutusele võtma, sest kütusehinnad on lühikese ajaga oodatust palju kiiremini tõusnud. Kuna ettevõtte finantsolukord on pikalt kestnud pandeemia tõttu pingeline, ei saa me muude lisandunud kulude kõrval enam kütuse lisatasu kehtestamiseta hakkama,

ütles Viking Line'i müügidirektor Kaj Takolander.

Tallinna–Helsingi, Helsingi–Stockholmi, Helsingi–Mariehamni, Turu–Mariehamni, Mariehamn–Stockholmi ja Mariehamn–Kapellskäri ühe suuna reisile lisandub lisatasu 1 euro ja 90 senti. Helsingi–Stockholmi ja Turu–Stockholmi ühe suuna lisatasu on 2 eurot ja 90 senti.

Ukraina abisaadetistele, pagulastele ja nende saatjatele on sõit Viking Line'iga tasuta.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!