Korteriuhistu 930x140 ee gif

 

10.11.2015 Teisipäev

Tarbijakaitseameti nõustamistelefon keskendub Estonian Airiga seotud küsimustele

Estonian Air lendudele pileti ostnud reisijad leiavad vastused tarbijakaitseameti veebilehelt
Estonian Air lendudele pileti ostnud reisijad leiavad vastused tarbijakaitseameti veebilehelt PM

Seoses Estonian Airi äritegevuse lõpetamisega keskendub tarbijakaitseameti tavapärane nõustamistelefon 620 1707 lennufirmaga seotud küsimustele ning muudes küsimustes palub amet helistada numbritel 620 1730 ja 620 1912.

Tarbijakaitseameti nõustamistelefonid on avatud tööpäeviti kella 9-16.

Muudatustest teavitatakse helistajat ka senisele nõustamistelefonile seatud automaatteates – kõik, kel on küsimusi muudel teemadel, peaksid helistama ajutiselt avatud telefonidel ning Estonian Airiga seonduvate küsimuste korral tuleb jääda liinile, teatas tarbijakaitseamet.

Estonian Air lennule pileti ostnud reisijatel palutakse järgida veebilehel www.estonian-air.ee antud juhiseid, kuidas olemasolevate lennupiletitega edasi tegutseda.

Kui tekib tarbijakaitselisi küsimusi, siis kõik Estonian Airiga seonduvad kirjalikud küsimused palub amet saata aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Toetajad

Suno 365 logo 10  

gif Company 930x140 ee

 

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes