22.07.2020 Kolmapäev

Koostöö töötukassaga on võimalus

Selleks, et vastastikku kasulikud olla, saab tööandja taotleda töötukassast noore inimese palga osalist hüvitamist ja ka tööalase koolituse kulude kompenseerimist.

Livia Laas, Eesti Töötukassa tööotsijate ja tööandjate teenuste osakonna teenusejuht
Livia Laas, Eesti Töötukassa tööotsijate ja tööandjate teenuste osakonna teenusejuht Foto: erakogu

Eesti Töötukassa ülesanne on viia kokku tööandjad ja tööd otsivad inimesed. Seda ülesannet ei saa täita üksi. Meie suurimateks koostööpartneriteks on kõik tööandjad nii avalikus kui ka erasektoris. Seega on oluline iga tööandja, kel on pakkuda töökohti ja kes on valmis oma töötajaid koolitama ja tööturgu arendama. Mida saab omalt poolt pakkuda töötukassa, et tööandjaid aidata?

Ühistegevus tööjõu leidmiseks

Juba mõnda aega on näha, et tööturult sobiva tööjõu leidmine võib tööandja jaoks olla keeruline. Mitmel pool otsitakse lisakäsi suvehooajaks. Sobiva tööjõu leidmisel ja värbamisel, aga ka uute töötajate koolitamisel on tööandjatel võimalik pöörduda töötukassa poole. Siinkohal saavad neile toeks olla igas maakondlikus osakonnas töötavad...

Juurdepääs käesolevale materjalile on majandusajakirja Raamatupidamisuudised tellijatel.

255x300

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!