16.03.2020 Esmaspäev

Sõit tasuta ja piletikontrolli pole

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart otsustas täna, et Tallinna ühistranspordis sõidupiletite ostmist ei nõuta ja munitsipaalpolitsei piletikontrolli ei tee.

Hetkel ei kavanda Tallinn ühistranspordi graafikute hõrendamist.
Hetkel ei kavanda Tallinn ühistranspordi graafikute hõrendamist. Foto: Pixabay

Seeläbi soovib linn vähendada inimestevahelisi lähikontakte – seda nii bussijuhilt piletit ostmisel kui ka munitsipaalpolitseinikuga pileti kontrollimisel. Samas soovitab linn hoolikalt kaaluda iga oma käimist ja kui vähegi võimalik, siis kasutada selleks isiklikku sõiduvahendit ning igal võimalusel kasutada e-teenuseid. 

Hetkel ei kavanda Tallinn ühistranspordi graafikute hõrendamist, sest see võib kaasa tuua olukorra, kus inimesed peaksid bussis või trammis üksteisele liiga lähedal olema.

Igapäevaeluks vajalike teenuste tagamiseks peavad inimesed jätkuvalt tööle sõitma, sest kõiki töid ei saa kaugtööna teha. Nii jätkab praegu ühistransport tööd senise graafiku järgi, kuid jälgime olukorda ja oleme valmis muudatusi tegema, kui peaks olukord muutuma," nentis linnapea.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!