05.08.2020 Kolmapäev

Ööpäevaga lisandus 22 positiivset testitulemust

Viimase ööpäeva lisandus 22 positiivset testi tulemust, neist kaheksa on seotud kahe Tartu koldega.

Rahvastikuregistri andmete järgi laekus kaheksa positiivset tulemust Tartumaale, neist seitse ning kaks Raplamaale.
Rahvastikuregistri andmete järgi laekus kaheksa positiivset tulemust Tartumaale, neist seitse ning kaks Raplamaale. Foto: pexels

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 961 haigust COVID-19 põhjustava SARS-CoV-2 viiruse esmast testi, lisandus 22 positiivset testi tulemust, edastas terviseamet.

Rahvastikuregistri andmete järgi laekus kaheksa positiivset tulemust Tartumaale, kaks Raplamaale. Tartumaale laekunud juhtumist oli neli seotud Vabankiga ja neli Naiiviga. Kaks Raplamaa juhtumit on seotud Naiivi koldega. Korrigeeritud andmete järgi on hetkel Vabanki koldes 33 ja Naiivi koldes 15 nakatunut üle Eesti.

11 positiivse maakond teadmata juhtumi puhul on tegemist meremeestega laevalt, kust teisipäeval kaks inimest juba hospitaliseeriti.

5. augusti hommikuse seisuga vajab Eestis koroonaviiruse tõttu haiglaravi üheksa  inimest, juhitaval hingamisel on üks patsient. Uusi surmajuhtumeid ööpäeva jooksul ei lisandunud. Kokku on Eestis koroonaviirus nõudnud 63 inimese elu.

Haiglates on lõpetatud 394 COVID-19 haigusjuhtumit 381 inimesega. Tervenenud on 1948 inimest.

Eestis on kokku tehtud enam kui 121 000 esmast testi, nendest 2113 ehk 1,7 protsenti on olnud SARS-CoV-2 viiruse suhtes positiivsed.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference