10.08.2016 Kolmapäev

Swedbank tõstab äriklientide kaardihooldustasu

Swedbank tõstab 1. septembrist MasterCard Business Debit ja Visa Business Electron deebetkaartide kuuhooldustasu 1,28 eurolt 1,50 eurole, kui aga eelnimetatud kaardid omavad vaid sularaha sissemakse võimalust, siis 0,32 eurolt 0,50 eurole.

Swedbank lubab sügisest ka ärikliendi deebetkaartidele puutevaba makse ehk viipemakse funktsiooni
Swedbank lubab sügisest ka ärikliendi deebetkaartidele puutevaba makse ehk viipemakse funktsiooni Foto: PM

"Hinnatõusu taga on mitmed arendused, mis muudavad deebetkaardi kasutamise mugavamaks. Näiteks on deebetkaarti võimalik tellida nüüd posti teel ettevõtte kontaktaadressile – nii hoiame kokku kliendi aega ja säästame teda meie kontorisse tulekust.

Samuti lisandub sügisest ärikliendi deebetkaartidele puutevaba makse ehk viipemakse funktsioon, ütles Swedbanki pressiesindaja Mart Siilivask BNS-ile.

Swedbank alustab augusti lõpust ka eraklientide kaartidele viipemakse võimaluse pakkumist, kuid eraklientidele see hinnatõusu kaasa ei too.

"Esialgu lisandub viipemakse võimalus ainult Mastercardi pangakaartidele, milleks on standard püsimaksega, standard vaba tagasimaksega ja Kuld vaba tagasimaksega. Deebetkaartidest hakkame pakkuma viipekaartidena ISIC Mastercard tudengikaarti, mille väljastamisega alustame 22. augustil, ja Deebetkaart Plussi. Kaartide hinnad jäävad samaks," ütles Siilivask.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes