05.10.2022 Kolmapäev

Suuremate universaalteenuse pakkujate hinnad jäävad 19–20 sendi vahele

Reedel teatas Eesti Energia, et hakkab universaalteenust pakkuma hinnaga 19,24 senti kilovatt-tunni kohta, ja Alexela teatas oma hinnaks 19,19 senti. Samasse suurusjärku jäävad ka teiste suuremate pakkujate hinnad; lisanduvad teenus- ja võrgutasud ning maha arvestatakse riiklik kompensatsioon.

Turundusjuhi sõnul on Eesti Gaasi pakutava universaalteenuse hind kliendile koos käibemaksuga 19,15 senti kilovatt-tunnist, millele lisandub kuutasu 1,95 eurot.
Turundusjuhi sõnul on Eesti Gaasi pakutava universaalteenuse hind kliendile koos käibemaksuga 19,15 senti kilovatt-tunnist, millele lisandub kuutasu 1,95 eurot. Foto: Eesti Gaas

Eesti Gaasi kommunikatsiooni- ja turundusjuhi Kersti Tumma sõnul ei saa universaalteenuse hinnaerinevused elektrimüüjate vahel olema märkimisväärsed. Turundusjuhi sõnul on Eesti Gaasi pakutava universaalteenuse hind kliendile koos käibemaksuga 19,15 senti kilovatt-tunnist, millele lisandub kuutasu 1,95 eurot.

"Üldiselt võib näha ja eeldada, et universaalteenuse hinnaerinevused elektrimüüjate vahel ei saa olema...

Juurdepääs käesolevale materjalile on majandusajakirja Raamatupidamisuudised tellijatel.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!