22.03.2018 Neljapäev

SEB hakkas pakkuma autolaenu

SEB hakkas tänavu märtsikuus pakkuma autolaenu võimalust, mille eesmärk on pakkuda selliste autode finantseerimist, mis ei kuulu klassikalise liisingu teenuse alla.

"Viimaste aastate jooksul märkame selgelt, et koos elanikkonna sissetulekute kasvuga hakkavad eestlased endale lubama aina kallimaid ja suuremaid autosid. Samas siseneb koos üleüldise tarbimise kasvuga autoturule ka uusi ostjaid, kelle jaoks ei ole liising alati parim lahendus. Need on eelkõige noored, aga ka eakamad inimesed ning miks mitte ka hobitranspordivahendi ostjad, kellel ei ole otsest vajadust osta endale uhiuut või kallist autot," ütles SEB Liisingu juhatuse liige Rein Karofeld pressiteate vahendusel.

"Autolaen on mõeldud neile, kelle huvi piirdub kasutatud, veidi vanemate autodega, aga samuti hobitranspordiga, mida pere iga päev kasutama ei hakka," lisas ta.

Uut laenu saavad taotleda regulaarse sissetulekuga inimesed ning selle vahemik on 1000 kuni 15 000 eurot. Autolaen ei nõua omafinantseeringut, auto kaskokindlustust või auto hindamisakti ning auto kuulub alates ostmise hetkest ostjale. Autolaenu saab taotleda koos kaastaotlejaga.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference