Korteriuhistu 930x140 ee gif

 

Ühiskond

TNS Emori poolt kaheksandat korda läbiviidud võrdlusuuringu tulemusena selgus, et parima klienditeenindusega ettevõtted on panganduse ja telekommunikatsiooni sektoris.
Kiirelt kasvav majanduskuritegude arv tekitab eriti Harju maakohtus suure ummiku, kirjutab Eesti Päevaleht.
Konsultatsioonifirma McKinsley maailma eri riikides ja eri sektorites tehtud 1500 firmajuhi küsitlus andis üllatava tulemuse, et naiste juhitud firmad olid majanduslikult edukamad, kirjutab Dagens Industri.
Euroopa Komisjoni asepresident ja transpordivolinik Siim Kallas juhtis Venemaal Moskvas rahvusvahelisel transpordifoorumil peetud kõnes tähelepanu piiriületusprobleemidele.
Välisministeeriumi välja kuulutatud konkursile diplomaatide leidmiseks laekus üle 40 avalduse ühele kohale.
Alates kella 10.45 ei töötanud Elioni sidesüsteemide rikke tõttu paljud telefonid, raskusi on hädaabinumbrile helistamisega ning ei tööta ka hulk pangaautomaate.
Kaupade päritolu mõjutab Eesti inimeste ostuotsuseid rohkem, kui Euroopa Liidus keskmiselt.
Sinu headele töötajatele peetakse jahti. Seega on parem omada plaani selleks hetkeks kui mõni nendest Sinu juurde tuleb ja ütleb, et tal on parem pakkumine.
Silva Laius, FranklinCovey sertifitseeritud konsultant Tihti näeme end töövahendina teiste inimeste või olukordade käes: “Minu ülemus lihtsalt kasutab ära, et tööpuudus on suur” või “selles firmas pole mingeid võimalusi arenguks”…
Maksu- ja Tolliamet hoidis selle aasta 9 kuu tollikontrolli tulemusena ära kokku 188 miljoni krooni suuruse kahju tekkimise riigile. See on suurem kui kogu möödunud aastal ärahoitud kahju.
1.jaanuarist hakkab Politsei- ja Piirivalveamet (PPA) Eestis elavatele välismaalastele, kes ei ole Euroopa Liidu kodanikud, isikutunnistuse asemel välja andma uut liiki dokumenti - elamisloakaarti. Uuest aastast muutuvad ka Eesti ja…

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes