13.04.2021 Teisipäev

Ööl vastu kolmapäeva toimuvad ID-kaardi taristu hooldustööd

Ööl vastu kolmapäeva kell 00.30-03.30 toimuvad SK ID Solutionsi taristu plaanilised hooldustööd; sel ajavahemikul on häiritud kõikide autentimisvahendite kasutamine.

Ööl vastu kolmapäeva kell 00.30-03.30 toimuvad SK ID Solutionsi taristu plaanilised hooldustööd; sel ajavahemikul on häiritud kõikide autentimisvahendite kasutamine.  Plaaniliste hooldustööde ajal tehakse SK ID Solutionsi taristus riistvaralisi muudatusi ning seetõttu esineb erineva pikkusega häireid, mis takistavad Smart-ID, ID-kaardi ja Mobiil-ID kasutamist. Häiritud on ka ajatempliteenuse kasutamine, teatas SK ID Solutions.  Ettevõte soovitab ajastada autentimisvahendite kasutamist nõudvad tegevused, näiteks pangatoimingud nii, et need ei kattuks hooldustööde ajaga. Selles ajavahemikus ei ole võimalik ka Mobiil-ID aktiveerimine ega Smart-ID konto registreerimine.  Plaanilised hooldustööd on ettevõtte teatel vajalikud, et tagada SK ID Solutionsi pakutavate teenuste toimimine ja kvaliteet.
Ööl vastu kolmapäeva kell 00.30-03.30 toimuvad SK ID Solutionsi taristu plaanilised hooldustööd; sel ajavahemikul on häiritud kõikide autentimisvahendite kasutamine. Plaaniliste hooldustööde ajal tehakse SK ID Solutionsi taristus riistvaralisi muudatusi ning seetõttu esineb erineva pikkusega häireid, mis takistavad Smart-ID, ID-kaardi ja Mobiil-ID kasutamist. Häiritud on ka ajatempliteenuse kasutamine, teatas SK ID Solutions. Ettevõte soovitab ajastada autentimisvahendite kasutamist nõudvad tegevused, näiteks pangatoimingud nii, et need ei kattuks hooldustööde ajaga. Selles ajavahemikus ei ole võimalik ka Mobiil-ID aktiveerimine ega Smart-ID konto registreerimine. Plaanilised hooldustööd on ettevõtte teatel vajalikud, et tagada SK ID Solutionsi pakutavate teenuste toimimine ja kvaliteet. Foto: politsei.ee

Plaaniliste hooldustööde ajal tehakse SK ID Solutionsi taristus riistvaralisi muudatusi ning seetõttu esineb erineva pikkusega häireid, mis takistavad Smart-ID, ID-kaardi ja Mobiil-ID kasutamist. Häiritud on ka ajatempliteenuse kasutamine, teatas SK ID Solutions.

Ettevõte soovitab ajastada autentimisvahendite kasutamist nõudvad tegevused, näiteks pangatoimingud nii, et need ei kattuks hooldustööde ajaga. Selles ajavahemikus ei ole võimalik ka Mobiil-ID aktiveerimine ega Smart-ID konto registreerimine.

Plaanilised hooldustööd on ettevõtte teatel vajalikud, et tagada SK ID Solutionsi pakutavate teenuste toimimine ja kvaliteet.

Kliendiuritused soodushind

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!