22.03.2018 Neljapäev

Türil on töömessil ameteid pakkumas 24 tööandjat

Türi kultuurikeskuses toimub neljapäeval töötukassa eestvõttel Kesk-Eesti töö- ja karjäärimess, kus on töötukassa Järvamaa osakonna juhataja Eha Tasangu sõnul osalemas 24 tööandjat kaugelt üle 100 töökohaga.

Töövahenduse kõrval on seekordsel messil erakordselt suur roll õppimisel. „Suure tähelepanu all on just uute oskuste omandamine, olgu siis kutse- või tasemeõppe või erinevate täienduskursuste näol,“ rääkis Tasang.

Nii osalebki messil tööandjate kõrval ka viis kutsekooli. Neist Järvamaa Kutsehariduskeskus pakub põnevat „käed külge“ programmi: saab proovida plaadilõikamist ehitusel, mutrite-poltide ja tööriistakohvri komplekteerimist ning veepumpade stendil monteerimist koos autotehnikutega, puhastada arvuteid koos IT-spetsialistidega, proovida ära tunda veisetõuge ja seemneid maaelu valdkonnas või katsetada pritstehnikat kokanduses.

Oodatud on kõik, kes soovivad tööd leida ning on huvitatud sellest, mis toimub tööturul nii Järvamaal kui ka mujal Eestis ning teistes Euroopa Liidu riikides. Osalevatel tööandjate on pakkuda nii lihttööd kui ka spetsialisti ametikohti,  hooaja- ja suvetööd, koolipraktika ja töövarju võimalusi. Kindlasti leidub sobivaid ameteid ka noortele ning vähenenud töövõimega inimestele.

Töötukassa Järvamaa osakonna töötajad jagavad infot teenuste ja toetuste kohta ning vastavad küsimustele.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!