26.11.2018 Esmaspäev

Töötukassa sõlmis Järvamaa ettevõtetega koostööleppe

Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel, Järva Tarbijate Ühistu juht Tõnu Uibopuu ja SA Koeru Hooldekeskus juht Terje Teder allkirjastasid koostööleppe.

Järva Tarbijate Ühistu on töötukassa jaoks oluline koostööpartner, kasutades aktiivselt selle teenuseid, osales ka teabepäevadel ja töömessidel. Lisaks koolitab ettevõte oma töötajaid, pakub kaasaegseid töövahendeid ja head motivatsioonipaketti oma töötajatele ning pakub tööpraktika võimalusi, teatas töötukassa.

SA Koeru Hooldekeskus on vanim ja suurim kolmest Järvamaal tegutsevast hoolekandeasutusest. Keskusega on töötukassal seejuures juba pikaajaline koostöö. Nimelt on keskus osalenud mitmetel töötukassa üritustel: teabepäevadel, töömessidel, koolitustelja korraldanud ka avatud uste päevi. Koeru Hooldekeskus on töötukassale partner ka proovitöö, tööpraktika ja palgatoetuse teenuste osutamisel.

Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni igas maakonnas töötukassa jaoks oluliste ettevõtetega.

Koostöölepingud on seejuures kasulikud mõlemale poolele: töötukassa toetab tööandjat sobiva tööjõu leidmisel ja selle ettevalmistamisel, samuti töökohtade kohendamisel vastavalt (eri)vajadustele. Ettevõte aitab aga töötukassa klientidel arendada tööalaseid oskusi.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes