11.03.2021 Neljapäev

Töötukassa jagab veebis teavet koondamistega seotud küsimuste kohta

Praeguseni nõustasid töötukassa inimesed koondatavaid põhiliselt kollektiivse koondamise korral ja tööandjaga koostöös, edaspidi on soov veebiseminaride kaudu jõuda rohkemate töötajateni.

Alates 25. märtsist käivitatakse uued veebiseminarid, kus antakse abi, nõu ja vastatakse koondamisega seotud küsimustele.
Alates 25. märtsist käivitatakse uued veebiseminarid, kus antakse abi, nõu ja vastatakse koondamisega seotud küsimustele. Foto: pixabay

Alates 25. märtsist käivitatakse uued veebiseminarid, kus antakse abi, nõu ja vastatakse koondamisega seotud küsimustele. Keerulisel ajal on inimestel palju küsimusi ja hirm tuleviku ees suur. Kuna koroonaviiruse tõttu on mõistlik võimalikult vähe ringi liikuda, siis toimub uus seminar internetis.

Veebiseminar "Kui mind ootab ees koondamine" toimub neli korda kuus, kaks eesti keeles ja kaks vene keeles. Seminaril käsitletakse teemasid, mis inimestele kõige enam peavalu valmistavad ja küsimusi tekitavad - nendeks on hüvitised, toetused, teenused, tööotsing ja palju muud. Nõustamistele on oodatud kõik, kes on saanud koondamisteate või info, et tööandja plaanib neid koondada. Osalejate arv ei ole piiratud, kuid vajalik on eelnev registreerimine.  

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!