26.08.2013 Esmaspäev

Tööinspektsioon jagab firmadele teavet tööohutuse kohta

Ettevõtetel on võimalik tänasest registreeruda 5. septembril Tallinnas toimuvale teabepäevale, millel Tööinspektsioon jagab teavet töösuhetest ning töötervishoiu, tööohutuse korraldamisest, kui ettevõttes on uus töötaja.

Tööinspektsioon jagab firmadele teavet tööohutuse kohta
Tööinspektsioon jagab firmadele teavet tööohutuse kohta Foto: PM

 

Teabepäevadel antakse infot, millistele aspektidele on vaja tähelepanu pöörata töölepingu sõlmimisel ja millised on selle puhul enamesinevad vead. Töötervishoiu ja tööohutuse küsimustes selgitatakse, mida silmas pidada uue töötaja valikul, aga ka seda, kuidas käituda, kui töötaja on juba tööle võetud.

Tööinspektsioon korraldab tänavu kuus uute töötajate teemalist teabepäeva, neist neli eesti keeles ja kaks vene keeles. Lisaks toimuvad sügisperioodil Tallinnas, Toilas ja Narvas transpordiga tegelevate ettevõtetele suunatud teabepäevad. Neil antakse infot riigisisestest ja Euroopa Liidu õigusaktidest, mis sätestavad sõidukijuhtide töö-, sõidu- ja puhkeaja nõudeid ja sellest tulenevalt transpordiettevõtte vastutust seadusest tulenevate nõuete täitmata jätmisel ja Tööinspektsiooni teostatava järelevalve ja selle läbiviimise põhimõtetest ning kõige sagedamini esinevatest rikkumistest.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference
430824810 430800019636154 7356040320163199917 n255