11.10.2017 Kolmapäev

Eesti Töötukassa ja Saarioinen Eesti OÜ sõlmisid koostööleppe

Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Saarioinen Eesti OÜ juhatuse liige Aivo Varem allkirjastasid 10. oktoobril Raplas koostööleppe.

Töötukassa Raplamaa osakonna juhataja Ilvi Pere sõnul on Saarioinen Eesti OÜ töötukassa jaoks väga oluline partner, sest pakub tööd väga erinevatel ametikohtadel alustades toiduvalmistajatest tootmises, transporditöölistest ning lõpetades erinevate spetsialistidega.

„Teeme Saarioinen Eesti OÜ-ga sisukat igapäevast koostööd. Personalijuht on osalenud töötukassa korraldatud töömessidel, teabepäevadel, info- ja värbamisüritustel ning on tutvustanud ettevõtet ja motiveerinud tööotsijaid tööle. Väga hästi õigustas koostöö noortele suunatud karjääriorienteerumise korraldamisel. Tööandja kasutab meelsasti ja aktiivselt e-töötukassa võimalusi ning annab teenuste toimimisest operatiivset ja asjatundlikku tagasisidet. Hindame tööandja koostööd tööjõu värbamisel ja valmisolekut pakkuda väljaõpet ja tööd erivajadustega inimestele. Töötukassa Raplamaa osakonna kliendid on leidnud tehases endile mitmeid kasulikke teenuseid (proovipäevad, tööpraktika), mis on paljudel juhtudel viinud ettevõttesse tööle asumiseni,“ kõneles Pere.

Saarioinen Eesti OÜ valmistoidutehas rajati 2009. aastal Rapla valda eesmärgiga alustada Mamma-nimelise valmistoitude sarja väljaarendamise ja tootmisega Eestis. Tehasesse on investeeritud üle 12,8 miljoni euro kontserni omavahendite arvelt.

2016. aastal sai alguse töötajaskonna märkimisväärne kasv, mis on jätkunud tänase päevani.  Ettevõte pakub tööd rohkem kui 200 inimesele. Tööliste väljaõpe toimub ettevõtte emafirmas Saarioinen OY.

Toimunud on pidev tootearendustöö - seda nii sortimendi laiendamisel kui ka kvaliteedi tõstmisel. Palju kasutatakse Eesti toorainet. Mamma on kvaliteetne ja tunnustatud kaubamärk kogu Eestis.

Saarioinen Eesti OÜ on väga oluline tööandja nii Rapla vallas kui maakonnas tervikuna.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes