17.09.2018 Esmaspäev

Eesti alustas Saksamaal IT-spetsialistide värbamise kampaaniat

Eesti alustas koos edukate IT-firmadega kampaaniat "Career Hunt", et värvata Saksamaalt juhtivspetsialiste selliste rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtete tarvis, nagu Taxify, Twilio, Microsoft, Veriff ja Swedbank, vahendab Presseportal.de Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) pressiteadet.

Väljavalitud kandidaatidele korraldatakse viiepäevane reis Eestisse, kus nad saavad kohtuda IT-gigantidega, külastada NATO küberkaitsekeskust ja maailma suurimat robootikafestivali Robotex. Lisaks avaneb kandidaatidel ka võimalus töövestluseks, mis võib nende karjäärile uue suuna anda.

"Career Hunt" annab kõigile tööedust ja Eestisse kolimisest huvitatutele võimaluse seda riiki tasuta külastada ning enne ümberasumist ka sealsete võimalustega tutvuda. EAS kirjutab kampaania promotekstis, et kuigi Eestis elab vaid 1,3 miljonit inimest, on riigil kasvav IT- ja kommunikatsioonisektor ning 2020. aastaks on tööjõuturul prognoositavalt vajaka umbes 37 000 IT-spetsialisti.

Sooviavaldust on võimalik kuni 23. septembrini täita aadressil careerhunt.EU, kus on firmade all lisaks Taxify'le, Twiliole, Microsoftile, Veriffile ja Swedbankile toodud ära näiteks ka Skype, Proekspert, Helmes, Nortal, Axinom, Finestmedia, Topia ja Global Gaming.

Väljavalitud 20 kandidaati tehakse teatavaks 20. oktoobril ja 1. novembriks broneeritakse piletid. Kampaanianädal Eestis kestab 28. novembrist kuni 2. detsembrini.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!