TRK 1140x140 ee gif
Toetused

Innove1. oktoobril avaneb taotlusvoor Euroopa Sotsiaalfondi meetmes 1.3.4 ҐTervislike valikute ja eluviiside soodustamine"
EASTдnasest 29. novembrini saab EASist taotleda toetusi rahvusvaheliste spordiьrituste lдbiviimiseks Eestis
KIKKeskkonnainvesteeringute KeskusKeskkonnainvesteeringute Keskus annab Euroopa Liidu Ьhtekuuluvusfondist toetust Ahtme tuhavдlja sulgemiseks ja korrastamiseks.
RIARiigi Infosьsteemide ArenduskeskusSel nдdalal avanes Eesti, Rootsi, Islandi ja NordForski ьhine uurimisprogramm e-valitsuse  kodanikukesksete teenuste uurimiseks ja arendamiseks.
SA Keskkonnainvesteeringute Keskus Keskkonnainvesteeringute Keskuses (KIK) algab täna taotlusvoor taastuvenergeetika projektidele toetuse andmiseks.
INNOVEElukestva хppe arendamise sihtasutusSelgunud on projektid, mis saavad toetust Euroopa Sotsiaalfondi meetme ґSoolise vхrdхiguslikkuse edendamineґ taotlusvoorust.
SA Keskkonnainvesteeringute Keskus Alates tänasest saavad paisude omanikud Keskkonnainvesteeringute Keskusest taotleda toetust vooluveekogude seisundi parandamiseks ja veeseadusest tulenevate nõuete täitmiseks. EL Ühtekuuluvusfondist rahastatava taotlusvooru eelarveks on 50 miljonit Eesti krooni…
 Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) Et Liivi lahte kerkivad tuulepargid ei segaks hülgeid ega linde, et orienteerumine tooks metsaõhku hingama rohkem tublisid inimesi ja meediaõpe koolides tagaks uuriva ajakirjanduse järelkasvu -…
Sergei Popov, Tallinn, 25.07.2008       Maksunõuanne2007.aastal müüsin ma oma sõiduauto ning ei tea, kas oli vaja deklareerida saadud tulu ja tasuda selle pealt tulumaksu?

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes