19.10.2021 Teisipäev

Homme saab taas tasuta õigusabi

Kolmapäeval kella 10-17 toimub Tallinnas Haabersti Vaba Aja Keskuses õigusabipäev, mille raames on elanikel võimalus tasuta konsulteerida kogenud õigusekspertidega.

Nõustamispäev toimub Tallinna linna ja õigusabiplatvormi HUGO.legal koostöös.
Nõustamispäev toimub Tallinna linna ja õigusabiplatvormi HUGO.legal koostöös. Foto: pixabay

Haabersti linnaosavanem Oleg Siljanov sõnas, et õigusabipäevade eesmärk on pakkuda võimalust tasuta õigusabiks ning elanikud on seda võimalust varasemalt väga aktiivselt ka kasutanud. „Kutsun elanikke sellest võimalusest ka sel korral osa saama, sest see on hea võimalus oma õigusküsimuse osas saada professionaalset nõu. Kohapeal on tagatud nii eesti- kui venekeelne õigusalane nõustamine.“

Nõustamispäev toimub Tallinna linna ja õigusabiplatvormi HUGO.legal koostöös. Õigusabipäeval antakse õigusabi kõikides valdkondades, milles eraisikud kõige tihedamini õigusabi vajavad. HUGO.legal kogemuse järgi on vajadus õigusabi järgi kõige suurem perekonnaõiguse ning võlaõiguse valdkondes. Nõustamispäeval on võimalik veel küsida ka asjaõiguse, pärimisõiguse, tööõiguse, täitemenetlusõiguse, pankrotiõiguse ja korteriühistuõiguse õigusvaldkonda jäävaid küsimusi. 

Nõustamisele pääsemiseks on vajalik eelregistreerimine. Registreerida saab numbril 688 0400.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!