06.04.2022 Kolmapäev

Lasnamäel saab taas tasuta õigusabi

HUGO.legal õigusbüroo ja Tallinna linna eestvedamisel toimub Lasnamäel järgmisel neljapäeval, 14. aprillil taas tasuta õigusnõustamine.

Õigusabi saab nii eesti kui ka vene keeles.
Õigusabi saab nii eesti kui ka vene keeles. Foto: pixabay

Nõustamisel on võimalik tasuta õigusabi saada võlaõiguse, perekonnaõiguse, asjaõiguse, pärimisõiguse, tööõiguse, täitemenetlusõiguse, pankrotiõiguse ja korteriühistuõiguse õigusvaldkonda jäävate küsimuste osas. Samuti saab infopäeval teavet riigi toel osutatava soodustingimustel õigusabi ning edasiste nõustamisvõimaluste kohta.

„Kutsun Lasnamäe elanikke tasuta õigusnõustamisele, kus saab kvalifitseeritud nõu enamlevinud õigusalaste küsimuste või murede korral. Nõustamisele ei ole vaja eelnevalt registreerida, kuid peab arvestama võimaliku elava järjekorraga. Eelmistel kordadel oli inimeste huvi nõustamise vastu väga suur, seega sel korral kohale tuleb rohkem juriste ning nende vastuvõtt kestab ka pikemalt,“ ütles Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko.

Tasuta õigusabi annavad kvalifitseeritud spetsialistid. Õigusnõustajad annavad õigusabi eesti ja vene keeles. Soovi korral saab nõustamisele eelregistreerida telefonil +372 688 0400, kuid eelnev registreerimine ei ole kohustuslik.

Nõustamine toimub neljapäeval, 14. aprillil kella 9-17 Lasnamäe Linnaosa valitsuses aadressil Pallasti 54.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!