28.08.2019 Kolmapäev

Osale tasuta MTA uuendatud iseteeninduskeskkonda tutvustaval veebinaril!

Maksu- ja tolliameti pakutavad e-teenused on alates septembrist kättesaadavad senisest selgema ülesehituse ning mugavalt kasutatava kujunduse saanud e-MTA keskkonnast.

Veebiseminarist on oodatud osa saama kõik, kes on e-MTA sagedased kasutajad ning huvitatud sellest, milliseid võimalusi oleme uuendatud iseteeninduskeskkonnas kasutajatele loonud.

Anname ülevaate sellest, milline hakkab septembrist alates välja nägema kliendi uus töölaud, millised on olulisemad uuendused ja muudatused, mida tähendavad maksude ja tolli koondvaade ja töölaud ning vastame tekkinud küsimustele.

Kava:
  •   Iseteeninduskeskkonna üldtutvustus
  •   Ülesehitus, menüü ja navigeerimine
  •   Uute võimaluste tutvustamine
  •   Maksude koondvaade ning töölaud
  •   Tolli koondvaade ning töölaud
  •   Küsimused ja vastused
Kõik huvilised saavad end registreerida SIIT.

Seminari toimumisele eelneval päeval saadetakse registreerunutele täiendavad juhised, kuidas veebiseminari ülekandega liituda.

Seminar toimub eesti keeles.

Maksimaalne osalejate arv on 500. Kogu seminar salvestatakse ning laetakse järele vaatamiseks ülesse Maksu- ja Tolliameti kodulehele.

Veebiseminaril osalemiseks peab kasutatavas arvutis olema installitud operatsioonisüsteem Windows 7 või hilisem versioon või operatsioonisüsteem Mac OS X 10.9 või hilisem versioon. Veebiseminarid toimuvad Addenda veebiseminari keskkonnas.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes