07.02.2022 Esmaspäev

Sissetulekute ülevaade e-MTAs

Enne tulude deklareerimise perioodi algust saate ülevaate oma eelmise aasta sissetulekutest ja maksuvaba tulu kasutamisest e-teenuste keskkonnas e-MTA.

Lehel "Minu sissetulekud" näete ka oma eeldatavat tulumaksukohustust, mis on arvestatud Maksu- ja Tolliametile teadaolevate andmete põhjal.
Lehel "Minu sissetulekud" näete ka oma eeldatavat tulumaksukohustust, mis on arvestatud Maksu- ja Tolliametile teadaolevate andmete põhjal. Foto: pixabay

Teenus annab ülevaate, kes ja mis summas on teile 2021. aastal väljamakseid teinud ning kui palju on kasutatud maksuvaba tulu. Rohkem infot maksuvaba tulu kohta leiate lehelt Maksuvaba tulu arvestamine.

Lehel "Minu sissetulekud" näete ka oma eeldatavat tulumaksukohustust, mis on arvestatud Maksu- ja Tolliametile teadaolevate andmete põhjal. Lõplik tulumaksukohustus selgub pärast tuludeklaratsiooni esitamist, kui on arvesse võetud kõik maksustatavad tulud ja maksusoodustused.

Sissetulekute andmed kantakse teie eeltäidetud tuludeklaratsioonile.

2021. aasta tulude deklareerimine algab 15. veebruaril.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!